Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Rakouští fotbalisté porazili Polsko 3:1: Na evropském šampionátu ve skupině D získali první body. Jejich soupeř prohrál i druhý zápas na turnaji. Nové semafory ve Frýdku-Místku pobuřují řidiče: Z plynulé dopravy kolony, bědují.
Radnice chce přispět k řešení nedostatku bytů: Starosta Barcelony chce do pěti let zrušit pronájmy bytů k turistickým účelům.
Bouřka na jihu Čech: Hasiči odstraňovat popadané stromy na Jindřichohradecku. Kromě toho čerpali vodu z domů v Albrechticích nad Vltavou.
Izraelská armáda zabila dnes nejméně 18 Palestinců: Konkrétně v humanitární zóně Mavasi v Rafáhu. Dalších 35 utrpělo zranění, uvedl palestinský Červený půlměsíc.
Plavkyně Horská je mistryní Evropy: A to na 200 metrů prsa. Vítězným časem 2:23,60 splnila olympijský limit a překonala svůj český rekord.
Kuriózní nehoda u Starého Města: Spadlo zde malé letadlo na silnici. Pilotce se nic nestalo. Několikaminutová přeháňka na Strakonicku a Písecku: Kroupy velikosti holubího vejce zasypaly před 16. hodinou Drahonice na Strakonicku. Reklama na zoo se líbí: Po Olomouci se pohybuje žralok, vyplaval z autobusu. Kladrubský sedlář chystá otěže pro 24spřeží: Bude měřit rekordních 35 metrů. Falešný Springsteen řádil na Chomutovsku: Žena mu poslala 105 tisíc korun. Blíží se Basinfirefest: Spálené Poříčí opět bude patřit metalistům. Smrtelná nehoda u Jihlavy: Nákladní auto se srazilo s osobním, řidič zemřel. Bouřky vstoupily do středních Čech: Meteorologové zpřísnili výstrahu. Slovenští fotbalisté prohráli s Ukrajinou 1:2: Jejich gól dal opět slávista Ivan Schranz, ale soupeř po pauze výsledek otočil. Loupežné přepadení na busovém nádraží v Lounech: Útočník kopal oběť do hlavy. Řezbáři v Lipovci túrují motorové pily: Před diváky vyřezávají sochy do betlému.
Extrémně silné supercely postupují z Pošumaví: Konkrétně do středních Čech, část se stočí na východ. Mohou z nich padat kroupy větší než pět centimetrů.
Rozhodnutí investiční skupiny: KKCG vydá dluhopisy minimálně za pět miliard korun.
JAXA se stala terčem řady kybernetických útoků: Japonskou vesmírnou agenturu opakovaně napadli hackeři, uvedla vláda.
Pohled k pláči: Žebráci zneužívající psy jsou opět v Liberci, kšeft jim sype.
Izraelská armáda zintenzivnila bombardování Pásma: Podle místních obyvatel se také snaží dokončit obsazení Rafáhu.
Mimořádná schůze kvůli střelbě na fakultě: Poslanci se sejdou ve středu odpoledne. Schůzi svolala z podnětu ANO předsedkyně Sněmovny Pekarová Adamová.
Češi by se rádi podívali do vyřazovací fáze: Fotbalisté chtějí v klíčovém duelu o postup s Gruzií uhrát první body do skupiny. Nehoda kamionů na D1 zablokovala dopravu: Bipass vede přes odpočívku Střechov.