deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Spolupráce s Jižní Koreou: Pekarová jednala v Koreji o automobilovém průmyslu i moderních technologiích.
Krok pro vstup Finska do NATO: Turecký výbor pro zahraniční záležitosti parlamentu schválil dokument k ratifikaci severské země.
Krach americké banky: Američtí senátoři z komise vyšetřující pád Silicon Valley Bank si předvolali dva bývalé ředitele banky.
Nový náměstek ministra financí: Stane se jím bývalý viceguvernér České národní banky Marek Mora.
Pokus o sebevraždu na škole: Sedmnáctiletý student vyskočil z okna ve třetím patře pelhřimovského gymnázia. Skončil v nemocnici.
Maďarsko by Putina nezatklo: Sdělil to šéf Orbánovy kanceláře. Země přitom podepsala Římský statut, díky kterému vznikl Mezinárodní trestní soud.
Tanky pro Ukrajinu: Šest tanků Leopard 2A4 bude ve Španělsku připraveno k odeslání Ukrajině příští týden.
Hlasování hokejistů NHL: Útočník Sidney Crosby je podle hlasování ostatních hráčů nejkomplexnějším hokejistou NHL.
UEFA vyšetřuje Barcelonu: Katalánský fotbalový klub je podezřelý z korupce. Hrozí mu i vyloučení z Ligy mistrů.
Trumpova kauza: Velká porota soudu na Manhattanu nebude projednávat případ peněz vyplacených jménem Trumpa pornoherečce Danielsové.
Tendr na instalaci zabezpečovacího systému: Správa železnic potřebuje zabezpečit trať z Kralup nad Vltavou na státní hranici s Německem.
Důležitý krok k míru: Centrální etiopská vláda ustanovila v Tigraji přechodnou regionální vládu.
Rusové sledují Pavla: Rusko podle televize Welt pečlivě sleduje prezidentova slova o válce na Ukrajině.
Přitvrdil po kritice spolustraníků: Guvernér de Santis po přehlížových výrocích o Ukrajině změnil rétoriku. O Putinovi teď říká, že je "válečný zločinec".
Blažek požádal Pavla o zvážení podmínek milostí: Ministr spravedlnosti vyzval prezidenta, aby rozhodl, zda změní stávající omezení zděděná po předchůdci.
Nasadí nosníky mostu: Silnice I/13 z Chomutova do Mostu bude v místě mimoúrovňové křižovatky Vysoká Pec od noci na sobotu do neděle zavřená.
127 poškozených: Jednatel společnosti Dream Life prodával dluhopisy a sliboval výnosy. Obžaloba ho viní z podvodu.
První letošní lesní požár: Dvě desítky profesionálních a dobrovolných hasičů zasahují u požáru lesního porostu v obce Nová Hradečná na Olomoucku.
Slovenské Migy na Ukrajině: První čtyři stíhačky sovětské výroby už slovenské ministerstvo obrany předalo východnímu sousedovi. Další ještě pošle.
Nostalgie na kolejích: Na Velikonoce chystají dráhy po milovníky železniční historie vyjížďky Párou Prahou.
Jedna zraněná osba: Tři jednotky hasičů zasahují u požáru v bytovém domě v ulici Mlýnská v Náchodě, už je lokalizovaný.
Rodinná tragedie: S podmínkou odešel od jihlavského soudu muž, který v opilosti opadl na půlroční dceru. Zraněním podlehla.
Dopravní stávka v Německu: Dva velké německé odborové svazy ohlásily na pondělí stávku, která zasáhne veřejnou dopravu v celé zemi.
První elektromobil vyšší třídy: Prvním velkým plně elektrický autem vyráběným na Slovensku bude SUV Porsche Cayenne z VW v Bratislavě.
Zvýšení sazby: Britská centrální banka zvýšila svou úrokovou míru o čtvrt procenta po překvapivém nárůstu inflace v zemi.