deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Česká stopa v UNESCO: Starobylá tradice spojená se stavbou vorů a jejich plavením po řekách se dostala na seznam UNESCO.
Kanye West ocenil Hitlera: Hudebník v pořadu odsouzeného dezinformátora Jonese řekl, že má Hitlera rád a je na něm něco dobrého.
Německo nepostoupilo do osmifinále: Němečtí fotbalisté sice zvítězili nad Kostarikou 4:2, ale k postupu ze skupiny jim to již nestačilo.
Překvapivá výhra Japonska: Fotbalisté Japonska zvítězili na mistrovství světa v Kataru nad Španělskem 2:1.
Ruský diplomat musí opustit Litvu: Litevské ministerstvo zahraničí označilo jednoho z pracovníků ruské ambasády ve Vilniusu za nežádoucí osobu.
Biden nebude jednat s Putinem: Americký prezident řekl, že nemá v úmyslu jednat s Putinem, pokud neprokáže, že chce ukončit válku.
Zemřela Mylene Demongeotová: Francouzské herečce bylo 87 let. Proslavila se ve filmech o Fantomasovi nebo jako Mylady ve Třech mušketýrech.
Sestřelené letadlo nad Ukrajinou v roce 2014: Nizozemští žalobci se neodvolají proti rozsudku v případu letadla MH17.
Vraždy kritiků režimu: Írán zintenzivňuje snahy o únosy a zabíjení politiků, aktivistů a novinářů po celém světě.
Bez tepla až do jara: Kyjevané by mohli přijít o dodávky tepla až do jara, varoval starosta Kličko.
Zastávka po úpravě: Zastávka Pionýrská v Brně má nový kabát. Přibyl přístřešek i bezbariérový nájezd. Šéfovi lánských lesů hrozí vyšší trest: Žalobkyně se odvolala proti rozsudku, který Balákovi uložil pokutu a zákaz činnosti za manipulace při těžbě kamene. Potíže s výstavbou multifunkční arény: Jihlava stále hledá peníze na Horáckou arénu. Uvažuje o vypsání nové soutěže.
Válečné zločiny na Ukrajině: Rusko se bude zodpovídat ze svých válečných zločinů, stojí v prohlášení po jednání prezidentů USA a Francie.
Hasiči zasahovali u převráceného kamionu: Nákladní vůz s nákladem kovových profilů se převrátil u dálnice ve Frýdku-Místku.
Koalice s krajně pravicovým uskupením: Vítěz izraelských voleb Likud se dohodl na vládní koalici s krajní pravicí Náboženský sionismus.
Vyšetřování vraždy mladíka: Mladý muž byl ubodán v Bašce na Frýdecko-Místecku. Policie případ vyšetřuje. Výskyt ptačí chřipky: Ve velkochovu kachen ve Frahelži na Jindřichohradecku se objevila ptačí chřipka. Pátrání po osmiletém chlapci: Policie pátrá po chlapci z Plzně, který se dnes nevrátil ze školy domů.
Ochrana podmořské infrastruktury: Podle šéfa NATO je nutné lépe a společně chránit podmořskou infrastrukturu.
Sjednávání poplatků za využívání článků: Vydavatelé zřejmě získají silnější pozici vůči internetovým platformám.
Rozpočet pro univerzity: Rektoři nesouhlasí s návrhem výhledu státního rozpočtu na roky 2024 a 2025.
Maroko postupuje do play off: Fotbalisté Maroka na mistrovství světa zvítězili nad Kanadou 2:1.
Africký mor prasat v Česku: Ve Frýdlantském výběžku se potvrdil africký mor prasat u uhynulého zvířete.
Belgie končí v základní skupině MS: Belgická fotbalová reprezentace remizovala s Chorvatskem 0:0, a tak nezískala dost bodů na postup.