Přibylo vám do rodiny miminko? Pošlete nám jeho fotografii na e-mail miminka@vlmedia.cz, uveřejníme ji ve speciální rubrice na webu i v tištěných novinách. Pokud si přejete zároveň dostat také unikátní titulní stranu novin ze dne, kdy se vaše dítě narodilo, postupujte prosím následujícím postupem:
close Vyvolej.to info Zdroj: Vyvolej.to zoom_in Vyvolej.to
Partnerem titulky je Vyvolej.to, online fotolab, který vyvolává ty nejkrásnější vzpomínky. Spolu s titulkou dostanete také malý fotodárek. Více informací, kam zaslat fotku miminka, naleznete ZDE.

Posláním fotografie vyjadřujete souhlas se zveřejněním fotografie miminka na platformách Deníku v rámci projektu Miminka.

Hlasujte v anketě O nejsympatičtější miminko

Milí čtenáři, v naší anketě "O nejsympatičtější miminko" můžete každý týden dávat hlasy miminku, které má vaše nejvyšší sympatie.

close Miminka z Prahy a okolí info Zdroj: Deník zoom_in Miminka z Prahy a okolí Každý týden na tomto místě (v anketě pod článkem) můžete hlasovat pro novou skupinu miminek. Na konci měsíce děťátko z našeho regionu, které získá absolutně nejvyšší počet hlasů, postoupí do celostátního finále.

Tam se o vaše sympatie utká s dalšími malými vítězi podobných anket z různých koutů republiky. A následný vítěz tohoto celostátního klání získá originální titul Miminko měsíce

Dárky pro vítěze

Zároveň od aktuálního partnera naší akce - výrobce dětské kosmetiky HIPP - close Logo dětské kosmetiky Hipp info Zdroj: Kosmetika HiPP zoom_in Kosmetika pro děti HiPP kosmetika vhodná pro novorozence, která je šetrná nejen k pokožce, ale i k přírodě, získají vítězové týdenních anket za měsíc srpen v jednotlivých krajích sadu HiPP Babysanft* vhodnou pro novorozence obsahující ochranný krém pro každodenní péči o zadeček a pleťový olejíček v hodnotě 290 Kč. Celorepublikový měsíční vítěz se také může těšit na zajímavou cenu.

close Kosmetika pro děti Hipp info Zdroj: Kosmetika HiPP zoom_in Kosmetika pro děti HiPP *HiPP Babysanft ochranný krém pro každodenní péči o zadeček vytváří ochrannou vrstvu na citlivé pokožce miminka v oblasti plenek. Krém je maximálně šetrný k jemné a citlivé dětské pokožce už od narození. Nezatěžuje ji žádnou zbytečnou chemií ani mikroplasty. Díky speciální kombinaci přírodního lanolinu, zinku, panthenolu a BIO mandlového oleje zklidňuje a regeneruje podrážděnou pokožku. Přírodní BIO mandlový olej ji navíc velmi účinně hydratuje, zvláčňuje a chrání před vysoušením.

HiPP Babysanft Pleťový olej vyživuje, zklidňuje a chrání citlivou pokožku. Obsahuje čistě přírodní oleje, např. BIO mandlový olej, který je svým složením lidské pokožce velmi blízký, a je proto vhodný již od narození. Olej lze použít k jemnému ošetření pokožky v oblasti plenek, k dětské masáži nebo jako přísada do koupele.

Rodiče dítka, které získalo nejvyšší počet hlasů v týdenní anketě, VYPLŇTE nám ZDE po ukončení hlasování jméno a příjmení miminka a vaše kontaktní údaje. Na základě těchto údajů vám dárek pošleme. Vítězům gratulujeme!

Milí rodiče, rozdávání dárků za vítězství miminek v týdenních krajských anketách odstartovalo 1. dubna 2023. S tím souvisí i skutečnost, že jako první si mohou o dárek zažádat rodiče, jejichž miminko zvítězí v příslušné týdenní krajské anketě za 13. týden roku 2023. A posléze si mohou o dárek žádat rodiče vítězných miminek za týdny následující.

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.