Po necelé hodině bylo po ohni, ale z dílny mnoho nezbylo. Požár zničil vnitřní vybavení včetně nosných částí plechové haly a část střechy. Navíc hasiči z objektu vynesli 5 propan-butanových tlakových lahví. Co požár způsobilo je prozatím v šetření.

| Video: Youtube

Polapili chronického neřidičeNení nad to, když strážníci znají svůj revír. Během kontrolní činnosti v Náchodské ulici zahlédli u benzínové pumpy strážníci z Prahy 14 známou tvář. Když tento nenapravitelný neřidič nastoupil do jednoho ze zaparkovaných vozů a vyrazil, autohlídka okamžitě zakročila. Jak se ukázalo nemýlili se, mladík si stále ještě nenašel čas, aby si obstaral řidičské oprávnění. Přivolaná hlídka Policie ČR následně muži zakázala další jízdu a strážníci jeho protiprávní jednání oznámili příslušnému správnímu orgánu.

Po nehodě odešla k lékařiAgresivní jízdu ohlásili svědkové strážníkům z Prahy 6. Starší řidička v Bělohorské ulici nejprve nabourala do zaparkovaného vozidla a potom se otočila přes tramvajový pás a pomuchlala několik metrů zábradlí na tramvajové zastávce. To už byli na místě dispečeři dopravního podniku a majitelka poškozeného vozidla. Nakonec žena zaparkovala svůj vůz a odebrala se do ordinace praktického lékaře. Tam ji také našli strážníci. Řidičku, která si z nehody nic nepamatovala, odvezla do nemocnice záchranná služba.