Z kamionu vyteklo několik litrů paliva do záchytných jímek vedle komunikace, naftu následně jednotka přečerpala do barelů. Kabina vozidla byla požárem zcela zničena. Co požár způsobilo je předmětem šetření.

Usnul v dětském koutkuKdyž v sobotu ráno nahlédla pracovnice rychlého občerstvení v Olbrachtově ulici do dětského koutku, byla přinejmenším překvapená. První návštěvník už byl na místě. Nebo spíše poslední. Na skluzavce pochrupoval cizí muž. Městská policie dorazila vzápětí po tom, co žena zavolala na tísňovou linku. Poté co mladíka probudili a legitimovali ukázalo se, že se jedná o hledanou osobu. Spáč tak putoval z dětského koutku přímo na místní oddělení Policie ČR.

Manželé zřejmě zemřeli bez cizího zaviněníV pátek po desáté hodině dopolední vyjížděli policisté na základě telefonického oznámení do bytu v pražských Stodůkách. Nalezli zde staršího muže a ženu bez známek života. Jednalo se o manžele, jejichž syn policii kontaktoval po tom, co rodiče nereagovali na jeho zvonění a další pokusy dostat se do bytu. Podle prvotních informací z vyšetřování nic nenasvědčuje tomu, že by na smrti manželského páru nesla vinu nějaká další osoba.