K požáru v historickém objektu hasiči vyjížděli ve 22. 27 hodin. Na místě zjistili, že hoří v systému klimatizace. Díky včasnému zásahu se oheň nerozšířil dál. Hasiči při zásahu použili speciální přístroj, který prořezává materiály pomocí vodního paprsku. Příčina požáru je v současné době v šetření.

Policejní auto skončilo na střešeV pondělí večer došlo k nehodě na Novopacké ulici. Policisté tu odkláněli dopravu. Přijíždějící řidič ale narazil do jejich vozu, který měli zaparkovaný napříč ulicí. Policistům se podařilo včas uskočit a naštěstí se nikomu z nich nic nestalo. Policejní vůz skončil převrácený na střeše. Řidič, který do vozu narazil, měl negativní dechovou zkoušku na alkohol. Okolnosti nehody se dál vyšetřují.

Hledači pokladů objevili nevybuchlou munici. Na místě zasahoval pyrotechnik
Překvapení čekalo na hledače pokladů, kteří se vypravili do Ďáblického háje. Místo ceného nálezlu našli pět nevybuchlých granátů a nábojnici. Na místě zasahuje pyrotechnik. Hledači, kteří se vydali do lesa za poklady nakonec našli pět nevybuchlých granátů a nábojnice. O dalším postupu rozhodne pyrotehcnik. Vzhledem k místu nálezu nehrozí evakuace.