Po původním majiteli stadionu, jímž byla firma E Side Property, zůstaly dluhy v odhadované výši tři čtvrtě miliardy korun. Loni firmu koupil kladenský advokát Václav Slavíček a letos v červenci z ní stadion vyčlenil do své nově založené firmy Vinet. Přitom slíbil, že věřitelé, mezi nimiž jsou městské části Praha 6 a Praha 10, Česká spořitelna a také Hochtief, nebudou poškozeni.

Mediální agentura Concept One, která vlastníka stadionu zastupuje, uvedla, že zadaná studie by měla odpovědět na otázku, jestli je zvýšení kapacity proveditelné a s jakými náklady. Ve hře jsou prý různé varianty, uvažuje se o pěti až deseti tisících nových míst.

Současná kapacita stadionu je 21 tisíc sedaček a po rozšíření by byl stadion největším v České republice. S kandidaturou na spolupořadatelství ME v roce 2020, pro niž je požadován stadion s 30 tisíci míst, prý však úvahy současného majitele nijak nesouvisejí.

Při fotbale byl za pět let stadion vyprodán jen výjimečně. Slavia ho dokázala zaplnit jen při otvíracím zápase s Jabloncem, v následující sezoně pak při Poháru UEFA s Aston Villou a při derby se Spartou. Ani reprezentanti Eden nevyprodali a jediný zápas, kdy by se opravdu vyplatila vyšší kapacita, byl srpnový Superpohár mezi Bayernem a Chelsea. Majitel však stadion propůjčuje i na rockové koncerty. Například na Metallicu přišlo dvakrát přes 30 tisíc lidí.