„Strategickým plánem naší investiční společnosti je rozšiřovat fond o zajímavé projekty a perspektivní nemovitosti s cílem zajistit dobrou a dlouhodobě udržitelnou výnosnost. Jednou z takových perspektivních nemovitostí je i palác Bristol,“ uvedl k tomu Tomáš Jícha, manažer fondu a místopředseda představenstva investiční společnosti ATRIS.

Bristol má pět podlaží, přičemž v horních patrech jsou byty určené k dlouhodobému i krátkodobému ubytování a v přízemí se nacházejí gastronomické a obchodní prostory. V suterénu pak našel místo hudební klub, to vše na celkové ploše okolo pět tisíc metrů čtverečních. K budově je připojený dvůr, který lze využít jak k parkování, tak k pořádání akcí. Ještě níž přibyla podzemní garážová hala s automobilovým výtahem.

close Interiér jednoho z apartmánů. info Zdroj: Tereza Dvořáková zoom_in Interiér jednoho z apartmánů.

„Čerstvě zrekonstruovaný objekt se nachází ve velmi atraktivní lokalitě v samém středu Prahy. Další velkou předností pro fond i investory je, že celá nemovitost je v současnosti pronajata v rámci dlouhodobé nájemní smlouvy nabízející zajištěný stabilní výnos. Akvizice paláce fondem „Realita“ proběhne postupně v několika tranších, a to formou nákupu podílů na vlastnické společnosti,“ dodává Tomáš Jícha.

Mohlo by vás zajímat: Fólie je stržena a Masaryčka už je zlatá tak, jak navrhla slavná architektka

Budova Masaryčky. | Video: Deník/Radek Cihla