V případě kancelářských prostor je polovina již pronajata. Celou budovu Legatica obsadí mezinárodní společnost, dalšmi nájemci jsou skupina DRFG nebo soukromé centrum plastické chirurgie Juraje Payera. V oblasti se objeví i Penny Market, kavárna Kofínno nebo nové bistro. Mezi další služby se připojí i řetězec fitness center Max Fitness. 

Budova hotelu Zleep bude součástí řetězce Deutche Hospitality a na první hosty se těší již od 16. listopadu. „Hotel Zleep má všechny předpoklady k úspěchu díky skvělé dopravní dostupnosti jak do centra města, tak na letiště. Bude profitovat i z obchodní klientely ze sousedních kancelářských budov,“ říká David Musil, obchodní ředitel pro rezidenční výstavbu a hospitality společnosti Penta Real Estate.

Budovy na Nové Waltrovce byly vyprojektovány tak, aby, podobně jako v případě nedávno dokončené budovy Masaryčky, vynikaly parametry udržitelnosti. Objekty tedy mohou usilovat o certifikáty BREAAM (v případě hotelu), respektive LEED a WELL (v případě kancelářských budov).

Rezidenční výstavba je naplánována dále od rušné Radlické ulice v severní části areálu. Během první etapy bylo rozestavěno 78 bytů, ze kterých je aktuálně 70% vyprodáno.

S byty ale počítají i další etapy výstavby a proto již probíhá registrace zájemců. V následující etapě, která začne na jaře roku 2024, postupně vyrostou další čtyři stovky bytů. 

Součástí projektu je i místo na novou školu, sportoviště a hřiště nebo restauraci.

Penta Investments je majitelem společnosti VLM vydávající Pražský deník.