V Dynamice nabídne firma v prvním patře 86 kanceláří na celkové ploše více než 3 300 metrů čtverečních pro skoro 300 lidí. Jednotlivé kanceláře mají kapacitu od dvou do devíti osob. Nově otevřené prostory tak budou vhodné pro firmy různých velikostí či například indiviuální pracovníky.

Zaměstnanci budou mít k dispozici internetové připojení, multifunkční tiskárnu nebo plně vybavenou kuchyňku. New Work poskytne také využití konferenčního centra v přízemí budovy.

„Koncept servisovaných kanceláří spočívá v nabídce pracovních prostor s možností mít zajištěny veškeré vybavení a služby od poskytovatele – ať už jde o nábytek, využívání společných odpočinkových zón a zařízených kuchyněk, připojení k multifunkční tiskárně a internetu nebo služby recepce včetně vyřizování pošty,“ popisuje Radek Procházka, marketingový a komunikační manažer firmy New Work.

Podle Procházky se v angličtině pro tento druh služeb vžil pojem „plug & work“, což se dá volně přeložit jako „zapojit se do sítě a pracovat“. Lidem by totiž mělo stačit jen přinést si svůj počítač a mohou začít pracovat prakticky ihned po podpisu smlouvy.

New Work otevřela první kancelářské centrum v maďarské Budapešti v roce 2012, působí v regionu střední a východní Evropy. V Česku působí od loňska, kdy začaly fungovat kanceláře v budově Coral Office Park v pražských Nových Butovicích. Jinonickou Waltrovku postavila společnost Penta, která vlastní také vydavatelství Vltava Labe Media. Na konci letošního března oznámila prodej komplexu jihokorejské společnosti Hanwha Investment & Securities.