Návštěvníkům bude k dispozici 3300 parkovacích míst. Centrum Černý Most se tak stane výjimečným místem, a to nejen k nakupování, ale i setkávání, odpočinku a zábavě. Investorem projektu je společnost Unibail­Rodamco.

Světelná fasáda

„Zákazníci se mohou těšit na náš smysl pro detail, který se promítne do každého jejich kroku – a to od široké škály služeb přes emotivní světelné prvky, dynamické a rozmanité prostory pro pořádání akcí až po interaktivní herní prostory pro děti. Nové centrum je navrženo tak, aby poskytlo celé rodině příjemné a klidné prostředí,“ řekl Arnaud Burlin, výkonný ředitel Unibail-Rodamco pro střední Evropu.

Baldachýn v metru

Upravena bude i stanice metra. Například u vchodů návštěvník uvidí výrazné motivy baldachýnu, které ho jednoduše navedou ke středisku.

Snazší bude také přístup od autobusového nádraží; díky úpravám bude cesta pohodlnější, bezpečnější a atraktivnější i pro pěší. Je třeba také zmínit bezbariérový přístup pro rodiny s dětmi a handicapované zákazníky, což je podle slov Arnauda Burlina důležitá součást firemní strategie investora.

VIZUALIZACE. Tak by mělo centrum vypadat za dva roky.