Fanoušci motorek se sjíždějí obdivovat nadupané stroje všech známých značek a setkat se zde s kolegy z branže, známými osobnostmi a úspěšnými závodníky. Obdivují kaskadéry, zkouší si nejnovější oblečení a helmy, vybírají příslušenství a prohlížejí novinky více jak 200 vystavovatelů.

Návštěvníci desátého jubilejního ročníku také do včerejšího večera hlasovali o Motocykl roku, který bude zítra večer slavnostně vyhlášen.

Retro láká

Nejen nejnovější motorky jsou ozdobou Motosalonu, veletrh se letos chlubí největším počtem vystavených čtyřkolek v historii. Jsou k vidění v mnoha provedeních – od silničních až po terénní s příslušenstvím pro práci v lese, v obci i v armádě.

Novým trendem jsou také elektro stroje a to jak u čtyřkolek, tak u skútrů a motorek nejrůznějších značek. Tématem veletrhu je bezpečnost a tak se můžete naučit jezdit na motorce s křídly, nakoupit si nejmodernější airbagové oblečení a helmy,  nebo si vaše ratolesti vyzkouší jízdu zručnosti s Besipem v hale 6.

Velkému zájmu se těší retro motocykly i původní modely českých legendárních značek, které se znovu vrací na scénu. Za inspirací a nákupem můžete vyrazit ještě dnes a zítra.