“Další výhoda spočívá v tom, že prodejna se nachází v blízkosti vhodných testovacích terénů pro horská elektrokola. V okolí lze testovat také městské a trekingové modely, které si mohou zákazníci vyzkoušet v rozsáhlém areálu bez automobilového provozu,” přibližuje Jakub Ditrich, ředitel ekolo.cz.

Přes 65 ekokol 

Od letošního března budou mít cyklisté k dispozici půjčovnu elektrokol. Už loni zaznamenala 930 jednodenních i vícedenních výpůjček. Letos nabídne zájemcům k půjčení přes 65 elektrokol. Půjčit si je mohou na jakoukoli dobu v rozmezí jednoho dne až dva týdny.

Ke značkám, které ekokolo nabízí, patří „Apache, Leader Fox, Giant a dámský Liv, Crussis, BH Emotion, 4ever a Agogs. Vedle toho jsou vystaveny ultralehké modely Qicycle a UMA a také luxusní Gocycle 3. generace. K vidění jsou také výkonné eMTB modely od tuzemského Authoru a německé značky Ghost a dále designové městské modely tchajwanské značky BESV,“ uvádí společnost v tiskové zprávě.

V prodejně je také možné vidět sdílená žlutá kola ofo. Společnost ekolo zajišťovala v průběhu v průběhu podzimu jejich provoz v rámci pilotního projektu na Praze 7. Prodejna je otevřena od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00.