„Je veliká škoda, že jsme už podruhé nedokázali v ŽBL navázat na dobrý výkon z evropského poháru," narážel na vystoupení s USK Praha a s IMOSEM Brno kouč VŠ Petr Treml.

 „Moc mě to mrzí, jelikož Brno bylo určitě hratelné, a kdybychom ho nepustili do příliš mnoha lehkých doskoků, tak jsme mohli už o poločase vést. Místo toho jsme bohužel prohrávali a posléze mu svou nedůsledností výhru doslova darovali," nelíbilo se trenérovi, který se posléze zamyslel i nad herními výkyvy VŠ.

 „Říkám to nerad, ale nemám pro ně potřebné vysvětlení. Snad jediné, že není letošní družstvo tak šťastně namíchané, jako to loňské. Třeba mě ale děvčata přesvědčí o opaku. Zatím mi u nich chybí bojovnost a týmovost," dodal Treml.

VŠ Praha – BK IMOS Brno 62:80 (17:21, 16:19, 19:24, 10:16)

VŠ Praha: Dotson 26, Reisingerová 15, Tarasava 7, Elhotová 5, Bartáková 4, Nečásková 3, Pudláková 2, Šmídková, Matulková. Trenér Treml.

V dalších duelech zvítězily hráčky USK Praha v Brně na Valosunu 100:72. V tabulce ŽBL si tak udržely první příčku. Děvčata z VŠE Praha vyhrála nad Slovankou Mladá Boleslav 86:74 a jsou šestá. DSK Basketball Karlín prohrál v Trutnově 64:78 a klesl na desáté pořadí.