„Oproti zápasům v Praze jsme nastoupili plně koncentrovaní. Kluci skvěle plnili taktické pokyny. Hrál se krásný zápas v nádherné atmosféře, za kterou divákům moc děkujeme,“ radoval se trenér Vítkovic Jan Vavrečka.

  „Musím přiznat, že šlo z naší strany o velmi nepovedené utkání. Přestože tomu začátek nenasvědčoval, tak jsme šli po inkasovaném gólu rychle do kolen a nedostali se už do zápasu,“ nebral si servítky kouč Chodova Lukáš Procházka.

  „Dostali jsme neskutečně naivní a zbytečné góly, úplně jsme vyklidili prostor před soupeřovou brankou a vítkovickým nabídli vítězství doslova na zlatém podnose. Takové mužstvo toho umí využít,“ kroutil hlavou ambiciózní lodivod.

  „Kluci si musí uvědomit, že se nedá hrát bez sebevědomí. Není ale čas na skepsi, musíme vše hodit za hlavu. Věřit, že se tak špatná střelecká potence ani slabé výkony gólmanů nebudou opakovat,“ pokračoval.

 „Máme na čem stavět. Po prvním utkání série jsme byli také dole a dokázali se oklepat. Před pražskou odvetou je třeba si říct, že prohráváme jen 2:3. To, že jsme nyní rupli 1:6, není rozhodující. Víme, že proti Vítkovicím umíme zahrát, proto věřím v návrat do Ostravy,“ dodal odhodlaně Procházka.

SC WOOW Vítkovice – TJ JM Pedro Perez Chodov 6:1, stav série 3:2.

Chodov: Binder, Barák – Svoboda, Podhrázský, Jendrišák, Hanic, Cepek, Šochman, Hartmann, Curney, Vrána, Klápa, Pražák, Sýkora, Mikeš, Dóža, Štegl, Bouša, Kotlas 1. Trenér Procházka.

David Nejedlý