PÁTEK 16. LISTOPADU

BOWLING 15.00 Magic Bowling Cup (Best Bowling centrum, Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha 5).

FUTSAL 19.00 Terasy Praha–Kmochův odkaz Praha (II. liga Západ, hala Zelený Pruh, Praha 4-Pankrác).

HOKEJ 17.00 Sparta–Opava (extraliga dorostenců, malá hala u T-Mobile Areny v Holešovicích), Slavia–Šumperk (extraliga dorostenců, ZS v Edenu), 18.00 Sparta–Ústečtí Lvi (extraliga, T-Mobile Arena), 18.15 Slavia–Litvínov (extraliga, Sazka Arena), 20.45 Cormoran–Olympik (pražský přebor, ZS Kobry, Mikuleckého 1584, Praha 4-Braník).

POZEMNÍ HOKEJ 14.00 Pragochema Cup, mezinárodní turnaj mužů a žen v hale (hala v Edenu).

STOLNÍ FOTBAL 20.00 Kyklop Cup (Kyklop bar, Pod Stárkou, Praha 4).

TENIS 18.00 Top Hotel Cup, zimní turnaj mužů (Top Hotel Praha, Blažimská 4, Praha 4-Chodov).

VOLEJBAL 19.00 ČZU B–Slavia Plzeň (Sportcentrum TJ ČZU, Kamýcká 129, Praha 6-Suchdol).

SOBOTA 17. LISTOPADU

ATLETIKA 9.30 Běh 17. listopadu a Akademické M-ČR v přespolním běhu (muži 9 km, ženy 4,2 km, běh cestami Oborou Hvězda).

BASKETBAL 13.30 USK–WBA Sparta (extraliga juniorů, hala Na Folimance), 15.30 USK–Basket Slovanka (extraliga st. dorostenek, hala Na Folimance), 16.00 Sokol pražský–BK Pardubice (extraliga juniorů, hala v Žitné 42, Praha 2), 16.30 Sparta–Gambrinus Brno (Trocal liga žen, hala na Letné), 17.00 Sokol Nusle–Sokol Hradec Králové (extraliga st. dorostenek, Na Květnici 700/1a, Praha 4).

BILLIARD 10.00 BC Praha B–Ekvita Kladno A, extraliga v trojbandu družstev (Billiard Centrum Praha, Ostrovského 3, Praha 5), 13.00 Sokol Žižkov–SKP Ústí n. L., I. liga družstev (herna Sokola Žižkov, Koněvova 19).

BOWLING 11.00 Magic Bowling Cup (Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha 5).

CURLING 8.30 Pohár ČSC juniorů 2007 (curlingová hala, Komárkova 12, Praha 4-Roztyly).

DOSTIHY 12.00 Fegat Cup (závodiště ve Velké Chuchli, Radotínská 69, Praha 5).

EXTRÉMNÍ SPORTY 11.00 Pražský parkový survival, závod poháru ČR v přírodním víceboji a Akademické M-ČR v survivalu jednotlivců (loděnice USK Praha, Malá Chuchle, u nového nadjezdu přes strakonickou výpadovku z Prahy).

FLORBAL 17.00 Děkanka–Elite Praha (čtvrtfinále Poháru ČFBU žen, hala na Děkance, Děkanská vinice I. 5, Praha 4-Podolí).

GOLF 8.00 Čechie Cup (Indoor GK Čechie, U Sluncové 618, Praha 8), 10.00 Máme holé ruce (Golf Club Praha, Plzeňská 401/2, Praha 5-Motol).

HÁZENÁ 14.00 Sparta–Košutka (II. liga mužů, hala na Letné), 17.00 DHC Slavia–HK Nitra (interliga žen, hala v Edenu).

HOKEJ 12.30 Sparta–Šumperk (extraliga dorostenců, malá hala u T-Mobile Areny), 17.00 Slavia–Opava (extraliga dorostenců, v Edenu), 18.30 Spei výfuky–Sokol Žižkov (přebor, ZS Hvězdy, Na Rozdílu 1, Praha 6-Vokovice), 19.30 Comet–HC Bohemians (přebor, ZS Nikolajka, Smíchov).

HOKEJBAL 11.00 Ďáblové–Kladno B, 14.00 Kert Park–Jestřábi Přelouč (I. liga, asfaltové hřiště na Palmovce).

JEZDECTVÍ 11.00 Chovatelská přehlídka, ukázky jezdectví (Hucul Club Zmrzlík, Zmrzlík 1, Praha 5).

KORFBAL SK Hala Lužiny–VSK VUT Brno B (I. liga, hala na Lužinách, Bellušova 1877).

KUŽELKY 12.30 Konstruktiva–Zábřeh B (I. liga žen, kuželna v Braníku, ul. Mezi sklady).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL 8.30 Rider Open Beach v hale (Beachklub Pankrác, areál v Horáčkově ul. 1100, Praha 4).

POZEMNÍ HOKEJ 9.00 Pragochema Cup (v Edenu).

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA 8.30 Přebor Prahy družstev žen (tělocvična Bohemians, Slovenská 2, Praha 10).

SQUASH 9.00 Head Hamr Open, turnaj mužů (Sport areál Hamr, Záběhlická ulice, Praha 10).

TENIS 9.00 Top Hotel Cup, zimní turnaj mužů (Top Hotel Praha, Blažimská 4, Praha 4-Chodov).

NEDĚLE 18. LISTOPADU

BASKETBAL 10.00 Sokol Nusle–KARA Trutnov (extraliga st. dorostenek, Na Květnici 700/1a, Praha 4), 11.00 USK–WBA Sparta (extraliga st. dorostenek, hala Na Folimance), 11.00 USK–Sokol Vyšehrad (extraliga juniorů, hala Na Folimance), 11.00 Sokol pražský–Nymburk (extraliga juniorů, hala v Žitné 42, Praha 2), 16.30 USK–A Plus Brno (Mattoni NBL, hala Na Folimance).

BILLIARD 10.00 BC Praha A–Ekvita Kladno A, extraliga v trojbandu družstev (Billiard Centrum Praha, Ostrovského 3, Praha 5), 19.00 Otevřený turnaj v poolu (klub Harlequin, Vinohradská 25, Praha 2).

BOWLING 9.30 liga mužů (Best Bowling centrum, Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha 5), 12.00 Chodovská devítka (SB centrum Chodov, K Horkám 1, Praha 4).

BRUSLENÍ 17.00 až 19.00 Veřejné bruslení (HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1, Praha 6-Vokovice).

CURLING 8.30 Pohár ČSC juniorů 2007 (Komárkova 12, Praha 4-Roztyly).

FLORBAL I. liga juniorek, hala ZŠ Kunratice: 10.00 Děkanka–JM Chodov, 12.10 JM Chodov–FbŠ Bohemians, 13.20 SSK Future–Děkanka. Čtvrtfinále Poháru ČFBU žen: 16.00 JM Chodov–FC Liberec (hala v ul. Mírového hnutí 2137, Praha 4-Chodov). Extraliga mužů: 17.00 Tatran Střešovice–SSK Vítkovice (Sibeliova 368, Praha 6).

HÁZENÁ 10.30 Sparta–Dukla SCM (I. liga st. dorostenců, hala na Letné), 13.00 Slavia SCM–Sokol II. Kobylisy (I. liga st. dorostenek), 17.00 SK Praha 4–Sezimovo Ústí (II. liga mužů, hala na Děkance, Praha 4-Podolí), 19.00 Slavia SCM–Sokol II. Kobylisy (I. liga žen, oba v Edenu).

HOKEJ 16.00 Slavia– Tranquillitas Kladno (I. liga žen, ZS v Edenu), 17.00 Slavia–Zlín (extraliga, Sazka Arena), HC Bohemians–Spei výfuky (přebor, ZS Nikolajka, Smíchov), 19.30 Sokol Žižkov–Kobra B (přebor, ZS Nikolajka, Smíchov).

HOKEJBAL 14.00 Kert Park–Nové Strašecí (I. liga, hřiště Palmovka).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL 8.30 Zimní extraliga mužů a žen, 1. cyklus (Beachklub Pankrác, Horáčkova 1100, Praha 4).

POZEMNÍ HOKEJ 9.00 Pragochema Cup (v Edenu).

SQUASH 9.00 Head Hamr Open, turnaj mužů (Sport areál Hamr, Záběhlická ulice, Praha 10).

STOLNÍ FOTBAL 20.00 Suchá dáseň Challenge, turnaj dvojic (Hostinec u Suché Dásně, Trojická 11, Praha 2), Molekula Cup, turnaj mixů (Molekula Music&Foosball Pub, Roháčova 6, Žižkov).

TENIS 10.00 Top Hotel Cup, zimní turnaj mužů (Top Hotel Praha, Blažimská 4, Praha 4-Chodov).

VODNÍ PÓLO 7.45 až 18.00 Přebor ČR žactva (plavecký stadion v Podolí, Podolská 74, Praha 4).

Fotbal v Praze:

 

PÁTEK 16. LISTOPADU

Reprezentace 17.00 trénink týmu ČR, 19.00 trénink týmu Slovenska (oba Axa Arena na Letné).

SOBOTA 17. LISTOPADU

Reprezentace 20.30 Česká republika– Slovensko (kvalifikace ME, Axa Arena na Letné).

Divize 10.15 Admira–Králův Dvůr (hř. Slavoje Vyšehrad).

Přebor 10.15 Královice–Újezd nad Lesy (hřiště Junioru ve Strašnicích, ul. V Úžlabině).

I. A třída 14.00 Košíře–Zbraslav (hř. Motorlet), 16.00 Krč B–Union Vršovice (hř. SEMI Kačerov).

I. B třída 14.00 Kolovraty–Union Žižkov (hř. Gallileova, Horní Měcholupy).

Česká liga žáků Motorlet–Hořovice: 10.00 starší, 11.45 mladší.

Zimní turnaj Radotína a Aritmy 12.00 Radotín–Slivenec (hř. Radotín), 13.00 Aritma–SK Kladno A-dorost, 15.00 Zličín–Nebušice, 17.00 Bohemians 1905 A+B dorost–SK Střešovice 1911 (vše hř. Aritmy ve Vokovicích).

Zimní Teskahor Cup ve Štěrboholích 9.30 Junior–Ďáblice, 11.30 Štěrboholy–Hřebeč, 13.30 Kunratice–Chocerady, 15.30 Řevnice–Teplýšovice.

NEDĚLE 18. LISTOPADU

Reprezentace 11.30 Trénink reprezentace ČR (stadion Evžena Rošického, Strahov).

ČFL 10.15 Vyšehrad–Plzeň B.

Přebor 10.15 Meteor–Přední Kopanina (hř. Štěpničná v Ďáblicích), Dukla B–Motorlet B (hř. Vyšehrad).

I. A třída 10.30 Rapid–Šeberov (hř. V Úžlabině), 13.30 Dolní Chabry–Dolní Počernice (hř. Střížkov).

I. B třída 10.30 Troja–Bohnice (hř. SEMI Kačerov), 14.00 Prosex–Třeboradice (hř. Satalice), 15.00 Klánovice–Meteor B (hř. Štěpničná v Ďáblicích).

Zimní Royal Cup 13.00 Uhelné sklady–Stará Boleslav (hř. Štěpničná v Ďáblicích).

Zimní Teskahor Cup ve Štěrboholích 9.30 Dolní Počernice–Podolí, 11.30 Vyšehrad B–Zásmuky, 13.30 Loko Vltavín B–Nelahozeves, 15.30 Rapid Malešice–Slavia Jesenice.