close  Jan Roll, trenér z klubu Squash Stará Praha. info Zdroj: Irena Vanišová zoom_in Jan Roll, trenér z klubu Squash Stará Praha. Podívat se na zajímavé zápasy, zúčastnit se Turbokempu a následně získané dovednosti využít na sobotním turnaji kategorie D. Atraktivní a hlavně aktivní program čeká na diváky a případné amatérské hráče na prvním ročníku Flix City of Prague Open.

„Chtěli jsme to pojmout jako oslavu našeho klubu a zapojit do ní také další hráče. Zorganizovat takovou událost jsme se rozhodli v říjnu a za tak krátkou dobu ve spolupráci s naším hlavním partnerem jsme museli zařizovat mnoho věcí. Vše se povedlo a jsme z toho nadšení. Poděkování patří společnosti Flixbus a Squashcentru Haštal,“ dodal Roll, kterému pomáhá s organizací anglický hráč Robert Downer. „Právě z jeho hlavy vznikl tento nápad zde pořádat PSA turnaj. A rádi bychom zde zorganizovali také turnaj vyšší kategorie v budoucnu.“

Prvním nasazeným je Ondřej Vorlíček, který dlouhodobě patří do české squashové špičky. Druhým nasazeným je pak Angličan Downer, třetím Jose Gallegos z Chile. Na turnaji se dále ukáže David Zeman, Adam Sinkule, Karim Aquib z Kanady nebo Walter Herold Veedla z Estonska.

V pátek začínají první kola PSA turnaje už v 10 hodin, čtvrtfinále se hrají od 20:00. Semifinále profesionálního turnaje je naplánované na 12:00 a finále potom od 18:00. Zápasy budou streamované na youtube kanálu Czechsquash.