„Jsme rádi, že se děvčata po sérii turnajů Přeboru Prahy setkají s mimopražskými celky,“ vysvětluje kouč mladších žákyň HC Háje Robert Grim.

„Mezi naše největší soupeřky budou patřit slávistky, i když nás ještě letos nedokázaly porazit,“ chlubí se skvostnou bilancí.

„Další týmy uvidíme poprvé a jsme zvědaví na jejich hru. Určitě se ale nedá nikdo podcenit, vždyť přijedou zástupkyně házenkářských bašt jako je Veselí nad Moravou, Poruba, Otrokovice či Plzeň,“ nabádá k obezřetnosti.

„Věřím ale, že pokud děvčata předvedou svoji hru, mají na vítězství nebo alespoň na jednu z medailí. Nejdůležitější bude, aby měla ze hry radost,“ stanovuje sympatické cíle.

„Stejně tak bychom byli rádi, kdyby se mezi diváky našla další házenkářka. Pokud by některá holčička ročníku 2001 až 2006 chtěla bojovat za náš klub, rádi ji přivítáme v zelenobílém dresu. Přihlásit se může na emailu hchaje.mini@seznam.cz nebo u trenérky minižákyň Renáty Slavíčkové na telefonu 728 406 208,“ dodává Grim pro případné zájemce o účast.

A my ještě doplníme, že se v hale na Chodově, v ulici Mírového hnutí 2137, hraje v pátek od 13.30 do 18.30, v sobotu po celý den a v neděli od 9 hodin až do oběda.

David NEJEDLÝ