„Jediná pozitivní věc, kterou na zápase vidím je, že jsme ho vyhráli,“ hodnotil trenér. „Po slušném začátku jsme hráli velmi, velmi slabě!“

V obraně. Když připustíte jen 56 bodů a máte 45 doskočených míčů, jsou to dobrá čísla. Obrana byla snad jediným pozitivním aspektem zápasu. Nemůžu si na ni stěžovat, byla dost dobrá na výhru, ale nebyla skvělá.

V útoku. Katastrofa! To je jediné, co k tomu můžu říct. Po povedeném začátku, kdy hráči cítili, že by to mohlo jít, najednou polevili. A spadli o dvě až tři úrovně dolů. Byla to frustrující podívaná.

Trojkové pokusy. Nestříleli jsme, když jsme k tomu měli příležitost.

Střely za dva body. Když jsme dostali míč blízko koše, stříleli jsme dobře. Ne skvěle, ale dobře. V zápase jsme se ale opravdu trápili.

Trestné střílení. Když skórujete z trestných bodů, pak je to lehká hra. Ať jsme dělali cokoliv, nenašli jsme recept na to, abychom hráli jako na začátku utkání. Na hřišti byla negativní energie.

Doskakování. To bylo klíčové. Muris (Andelija) odvedl opravdu dobrou práci. Když bylo potřeba, oba podkošoví hráči doskakovali dobře. Ale bylo to ošklivé vítězství!