První vystoupení na mostecké palubovce skončilo pro Pražanky katastrofálně, ostudnou porážkou 20:30. „Nepovedl se nám vstup. Během prvních dvanácti minut jsme měli čtyři vyloučené," hledal příčiny debaklu trenér sešívaných. „Ano, musíme hrát tvrdě, ale ne za hranicí trestu," vyhlásil před rozhodujícím střetnutím.

Jednou z ústředních postav byla brankářka kudláčková

V něm už se vyznavačky červenobílých barev prezentovaly lepším výkonem a po střechu zaplněná hala viděla vyrovnanější průběh. „Nejsme zklamaní. Finále se povedlo," uvedl po třígólové porážce (21:24) Řezáč. „Máme mladý tým. Děvčata občas propadla v obraně a v útoku kvůli tomu hrála do plných," vysvětlil a emotivně dodal: „Přesto jsem na ně hrdý. Za celou sezonu, přístup k tréninkům i zápasům, jim děkuji."

Jednou z ústředních postav slávistické sestavy byla reprezentační brankářka Petra Kudláčková. „Samozřejmě jsme snily o zlatu. Stříbro je pro nás ale dobré. Odvedly jsme maximum," myslela si. Vedení červenobílých hovořilo před sezonou o „roce nula". Vyhlásilo útok na postup do play-off. S ním neměly Pražanky žádný problém. V semifinále přehrály jasně Porubu a až ve finále narazily. Slibná výchozí pozice pro příští ročník.