„Chceme jít nekompromisně za dalším vítězstvím a tím si udržet podzimní neporazitelnost,“ nepřipouští jinou alternativu Tomáš Petržala, který zároveň Plzeňany nepodceňuje.

„Čeká nás kvalitní, mladý celek, který se v posledních kolech potýkal s absencí klíčových hráčů, proto hledal potřebnou herní pohodu. Máme ale zprávy, že do Prahy už plzeňští dorazí v plné síle,“ líčí „špionáž“.

„Pokud se to potvrdí, bude Plzeň velice silná. Disponuje výbornou základní sestavou, která je vedena brankařem Radkem Motlíkem a dále šikovnými spojkami Škvařilem, Bečvářem a Tonarem,“ vypočítává.

„Nás naopak brzdí virová onemocnění. Proto je nejisté, že se všichni dáme do soboty dohromady. Určitě nenastoupí Martin Lehocký, který v Lovosicích utrpěl vážnější zranění. Byli jsme rádi, že jsme ho mohli pozdravit alespoň na čtvrtečním tréninku. Jeho zdravotní stav mu ale neumožňuje víc, než jen deset minut jízdy na rotopedu,“ popisuje marodku.

„Sezona je už dlouhá, přesto bylo za úspěšně zvládnutým zápasem v Lovosicích naše enormní nasazení. Když nemůžeme, říkáme si, že si nechceme pokazit výborný podzim. V tomto duchu chceme odehrát i poslední zápas,“ vysvětluje. „S týmem Plzně se známe dokonale, těžko budeme hledat, jak se překvapit. Chceme hrát naši hru a zápas si užít. Cíl je jasný,“ dodává Petržala.

David Nejedlý