Ve třetím semifinálovém utkání vyhráliúřadujícímistřivMladé Boleslavi 6:1 a sérii ovládli hladce 3:0 na zápasy. Čtyři body za dvě branky a dvě asistence si připsal Michal Jedlička, který dosáhl v šesti utkáních play off 21 bodů za 11 branek a 10 asistencí a útočí na rekord. Ten drží jeho spoluhráč Von der Pahlen, který dosáhl na 25 bodů. Desetinásobný český mistr neměl proti Boleslavi žádné problémy. Celkovým skóre 21:2 ze tří utkání vyslal jasnou vizitku poslednímu soupeři v boji o titul. Znepříjemnit finálové klání Střešovicím bude chtít Havířov, který hladce přehrál Ostravu, také 3:0 na zápasy. Finále začíná vsobotu 7.dubna.

Také florbalistky z Děkanky, vítězky dlouhodobé části, budou bojovat o extraligový titul. Děkanka potvrdila svůj postup do finále vysokou výhrou 11:1 ve třetím semifinálovém utkání na hřišti dalšího pražského celku Chodova.

Šampionky z uplynulých šesti let z Liberce sidomataké zajistily postup ve třech utkáních po výhře nad FbŠ Bohemians 3:1. Hráčky pražského klubu, které vstupovaly do play off ze druhého místa tak získaly bronz. První finálový duel mezi Děkankou a Libercem se hraje příští sobotu v hale Sparty na Letné.