Argentinský nadhazovač se už v Česku dokázal rozehrát, když absolvoval zápas Pražského přeboru proti Pikes Praha. V jednom momentu si jen nepohlídal krádež domácí mety, jinak soupeřům neumožnil ani jeden odpal. Jde tak o zajímavou posilu pražského Tempa, které v loňském roce získalo bronzovou medaili a oslavilo 60 let své existence. Letos Lišáci opět zaútočí na cenný kov a o dobrý výsledek budou bojovat i na evropském poháru SuperCup.

Podobné plány má Spectrum. Vždyť do pražského týmu přišel před sezonou Vojtěch Buchner, kvalitní reprezentační pálkař a nadhazovač. „Je to akvizice, kterou by chtěl každý tým. Momentálně ho bereme hlavně jako pálkaře, takže nám pomůže zejména v útoku. Věříme si s ním na finále,“ prohlásil Klein ze Spectra, který by se měl rovněž starat o kvalitní odpaly. Navíc mu schází 5 odpalů za plot ke vstupu do českého Homerun Clubu pro hráče se 100 homeruny. V minulém roce jich přidal čtyři a celkem 28 úspěšných odpalů.

close Tomáš Klein. info Zdroj: Jan Beneš zoom_in Tomáš Klein. Muži z pražského klubu Joudrs vstupují letos do své páté extraligové sezóny. V minulém roce ubránili svoji příslušnost v napínavé sérii proti Snails Kunovice a obsadili osmé místo. Po několika letech opouští tým hlavní trenér Ondřej Stroner a trenérské žezlo předává Janu Čermákovi, který naposledy působil u týmu RSKK Tunnellers, a byl u medailových úspěchů Spectra. „Rádi bychom letos postoupili do play-off a urvali medaili. Opírat se budeme také o naše mladé a talentované hráče,“ dodal kapitán Jiří Pokorný, elitní extraligový nadhazovač.

Největšími favority letošního ročníku extraligy jsou hráči Locos Břeclav, kteří se budou opírat o jedny z nejlepších evropských nadhazovačů – Jakuba Osičku a Michala Holobrádka. Na titul pomýšlejí také Žraloci Ledenice nebo Beavers Chomutov.