V sobotu se nejprve rozehrála od 12:00 obě semifinále. Nechyběla zde, kromě Olgy Kolářové, kompletní domácí špička a některé týmy přijely posílené o zahraniční hráčky. Jako první do finále postoupily obhájkyně titulu z Modrého světa, které přehrály domácí tým pořadatelské Moravské Slavie 3:0 na zápasy.

Druhé semifinále mezi Girl Power z Hradce Králové a týmu Viktoria Brno bylo po dvou utkáních nerozhodně 1:1. Do rozhodujícího zápasu nastoupily proti sobě Tamara Holzbauerová se Sofií Zrazhevskou. Právě mladičká Sofie poslala svůj tým do finále, když oplatila Tamaře porážku z dubnové extraligy.

V neděli se utkání o bronz a vítězství v extralize nehrála současně, nejprve nastoupily od 11:00 hráčky domácího klubu Moravská Slavia proti týmu Girl Power. Dream Team tentokrát složil své družstvo kompletně z juniorek pod vedením Karolíny Šrámkové, která zařídila bod. Byl však jediným, Girl Power zvítězily 2:1 a braly bronz.

Finále začalo ve 13:00 se značnou diváckou kulisou. První bod týmu z Prahy přinesla kapitánka Tereza Elznicová, která si poradila s Michaelou Malinovou. Následně všichni očekávali, jak se bude vyvíjet zápas mezi týmovými jedničkami Annou Serme a Michaelou Čepovou. První dva sety byly velmi vyrovnané, Michaela chtěla získat srovnávací bod pro Brno, ale ani jeden z nich nezískala a Anna vyhrála bez ztráty setu. Modrý svět tak slavil obhájené prvenství v ženské extralize, ale diváci si ještě užili utkání na dva vítězné sety mezi Kateřinou Týcovou a Sofií Zrazhevskou.

close Z finále squashové extraligy žen. info Zdroj: Czech Squash zoom_in Z finále squashové extraligy žen.