Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem o víkendu v Praze?

Praha - Sportovní program v hlavním městěna tento víkend je opravdu pestrý.

8.2.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - curlingFoto: GetPhoto/Martin Salajka

SOBOTA 9.února

AEROBIK 8.00Kurz dětského aerobiku (Hamrsport, Záběhlická ul., Praha 10), 8.30Lekce bosu a balast ball (Patenidis Fitness, Stodůlecká 4, Praha 5-Jinonice), 9.00Sobotní cvičení sLenkou Kolínskou– aerobik, bodystyling, fitball, strečink (akce Kulturního centra Praha 12, Pertoldova 3346, Modřany).

ATLETIKA 10.00Mistrovství ČR vhalových vícebojích (přetlaková hala na Strahově).

BADMINTON 9.00Turnaj na Spojích pro začátečníky a pokročilé rekreační hráče (TJ Spoje, Na Balkáně 812, Praha 3-Žižkov).

BASKETBAL 16.30Sparta– Lokomotiva Karlovy Vary (Trocal liga žen, hala Nad královskou oborou 51, Praha 7-Letná).

BRUSLENÍ Veřejné bruslení na Štvanici: 9.00až 12.00, 14.00až 17.00, 20.00až 22.00 (ZS Štvanice, Praha 7-Holešovice). Další veřejné bruslení vmetropoli: Sportcentrum Letňany, Incheba Arena vHolešovicích, ZS Kobry vBraníku, ZS Nikolajka na Smíchově, ZS Bronzová ve Stodůlkách).

CURLING 9.00Extraliga a I. liga žen (hala Komárkova 12, Praha 4-Roztyly).

CYKLISTIKA 10.30Zimní pražský MTB maraton, závod na horských kolech (Bechyňova ul., Praha 6-Dejvice).

FLORBAL 9.30VSK Medik-Ovocné Báze– Florbal Benešov, 11.00SK Jihlava– Děkanka Praha B, 12.30Florbal Benešov– FBK Jičín, 14.00Děkanka B– VSK Medik-Ovocné Báze, 15.30FBK Jičín– SK Jihlava (vše I. liga žen, zápasy se hrají ve sportovním centru UK, Bruslařská 10, Praha 10-Hostivař), 17.30Sokol Královské Vinohrady– FBC Kladno (I. liga mužů, hala Sokola vRiegrových sadech, Polská 1, Praha 2), 18.00AC Sparta– Bivoj Litvínov (I. liga mužů, hala Zelený pruh 50, Praha4).

HOKEJBAL 8.00SHM Cup Praha (Ďáblova Aréna, Stadion mládeže Palmovka, nad Sokolovskou ulicí, Praha8).

JÓGA Cvičení jógy pro těhotné (Energy Studio Václav Krejčík, Fügnerovo nám. 5, Praha 2, info: 605309082).

JUDO 9.00USK Praha Cup 2008mužů (hala Na Folimance 1, Praha 2-Vinohrady).

KOLOVÁ 10.00Český pohár, semifinále kategorie Elite súčastí domácího týmu TJ Pankrác Praha (hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha4).

KUŠE 10.30Pohár na Tyršově vrchu (lukostřelecký areál na Bohdalci, Praha 4-Michle).

KUŽELKY 12.30KK Konstruktiva– Kolín (I. liga žen, kuželna vul. Mezi sklady, Praha 4-Braník).

LYŽOVÁNÍ 11.00Mistrovství Prahy vběhu na lyžích, závody klasickou technikou (koná se vJáchymově, sportovní areál Eduard).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL 8.30Zimní I. beachliga mixů (Beachklub Pankrác, areál vHoráčkově ul. 1100, Praha4).

SOKOLSKÝ SPORT 19.00XVII. Sokolský ples (Jinonická sokolovna, Bučovická 100/33, Praha5).

SPORTOVNÍ STŘELBA 9.15Jarní Pražská diabola (SSK 0027Delta, Sportovní hala Kasáren 17.listopadu, Pilotů 217, Praha 6-Ruzyně).

SQUASH 9.00Mistrovství ČR juniorů, osmifinále a čtvrtfinále (SB Centrum, KHorkám 1, Praha 4-Chodov).

STOLNÍ TENIS 9.00Open hl. m . Prahy, turnaj staršího žactva a dorostu (ZŠ UVršovického nádraží 1, Praha 10-Vršovice), 10.30TTC Praha VI B– Slezan Opava (I. liga mužů, herna Mikulova 2, Praha 4-Opatov), El Niňo Praha B– Baník Havířov C (I. liga mužů, herna Na Kotlářce 1, Praha 6-Dejvice), 17.00TTC Praha VI– Agrotec Hustopeče (extraliga mužů, herna Mikulova 2, Praha 4-Opatov), Sokol Nusle– MSK Břeclav (I. liga žen, herna Na Květnici 1, Praha 4-Nusle).

TENIS 9.00Top Hotel Cup (kurty vTop Hotelu Praha, Blažimská 4, Praha 4-Chodov).

TURISTIKA 9.45Pochod Praha– Okoř 2008 (start ZŠ M. Alše, Suchdolská 360, Praha 6-Suchdol), 14.00Zmizelá Praha aneb putování se starými fotografiemi (sraz uLibeňského zámku, Praha8).

VODNÍ PÓLO I. liga, 5.a 6.kolo: 10.00a 15.00Slavia Praha– UP Olomouc, 11.00a 16.00Stepp Praha– KVP Přerov (plavecký stadion vPodolí, Podolská 74, Praha4).

VOLEJBAL 14.00ČZU Praha B– USK Slavia Plzeň (I. liga mužů, skupina play down), 17.00Sokol Žižkov– PVK Přerov B (I. liga žen, nadstavbová část, hala vul. Koněvova 19, Praha3).

NEDĚLE 10.února

ATLETIKA 9.00Mistrovství ČR vhalových vícebojích, 11.00Mistrovství ČR vchůzi juniorů, dorostu a žáků (přetlaková hala na Strahově).

BILLIARD 10.00BC Praha– BCF Brno (extraliga vkarambolu, technické disciplíny, Billiard Centrum Praha, Ostrovského 3, Praha 5), 19.00Harlequin Tour vpoolu (klub Harlequin, Vinohradská 25, Praha2).

BOWLING 18.00Starobrno liga družstev (SC Radava, Milady Horákové 37, Praha7).

BRUSLENÍ Veřejné bruslení na Štvanici: 9.00až 12.00, 14.00až 17.00 (ZS Štvanice, Praha 7-Holešovice). Další možnosti veřejného bruslení: Sportcentrum Letňany, Incheba Arena vHolešovicích, ZS Kobry vBraníku, ZS Nikolajka na Smíchově, ZS Hvězdy ve Vokovicích, Praha 5-Stodůlky, ZS ve Velkých Popovicích).

CURLING 9.00Extraliga a I. liga žen (Komárkova 12, Praha 4-Roztyly).

FLORBAL 17.00AC Sparta– FBC Kladno (I. liga mužů, Zelený pruh 50, Praha 4), 17.30Sokol Královské Vinohrady– Bivoj Litvínov (I. liga mužů, hala na Sokola vRiegrových sadech, Polská 1, Praha 2), 18.30SSK Future– JM Chodov (hala Akcent Radlice, Kutvirtova 5, Praha5).

FUTSAL 17.30Kmochův odkaz Praha– Andy Liberec (II. liga Západ, hala Děkanky, Děkanská vinice I. 5, Praha 4-Podolí), 18.00Benago Praha– LKW Jistebník (I. liga, hala Sparty na Letné), 20.15SELP Mladá Boleslav B– Brandýsek (divize A, hala JM Chodov, Mírového hnutí 2137, Praha4).

GOLF 9.00Únorový turnaj (Golf Club Hostivař, Hornoměcholupská 565, Praha10).

HOKEJ 10.30HC Olympik– TJ Bohemians (pražský přebor, ZS Letňany, Tupolevova ul.), 17.00HC Comet– Kobra B (pražský přebor, UNikolajky 28, Smíchov), 21.55návrat české reprezentace ze Švédských hokejových her ve Stockholmu (letiště vRuzyni, Terminál3).

HOKEJBAL 8.00SHM Cup Praha (stadion Palmovka).

LYŽOVÁNÍ 11.00Mistrovství Prahy vběhu na lyžích, závody volnou technikou (Jáchymov, sportovní areál Eduard).

MÍČOVÉ HRY 8.45Míčový sedmiboj smíšených dvojic (hala FTVS UK, José Martino 31, Praha 6-Vokovice).

MODELÁŘSTVÍ 10.00Pražská liga leteckých modelářů (klub vSeverní VII. 3, Praha 9-Letňany, info: a.tvaruzka@volny.cz).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL 8.30Zimní II. beachliga mužů a žen (Beachklub Pankrác, areál vHoráčkově ul. 1100, Praha4).

POZEMNÍ HOKEJ Halová extraliga mužů: 10.15Bohemians– Hradec Králové, 12.45Slavia– Rakovník (oba zápasy semifinále), 15.15utkání o3.místo, 17.45finále. Halová extraliga žen: 9.00Rakovník– Vyšehrad, 11.30Slavia– Bohemians (oba semifinále), 14.00utkání o3.místo, 16.30finále (vše hala Slavie vEdenu).

RAGBY 10.00Zimní turnaj vbezkontaktním ragby, družstva mužů ve složení „5 3“ (ragbyové hřiště vEdenu, Vladivostocká ul., Praha 10-Vršovice).

SPORTOVNÍ STŘELBA 9.15Jarní Pražská diabola (SSK Delta Praha, ZŠ Dědina, Žukovského 580, Praha6).

SQUASH 9.00Mistrovství ČR juniorů, závěrečné boje, 16.00vyhlašování vítězů (SB Centrum, KHorkám 1, Praha 4-Chodov).

STOLNÍ FOTBAL 20.00Suchá dáseň Challenge, turnaj dvojic (Hostinec uSuché Dásně, Trojická 11, Praha 2), Shock Singles Cup (Molekula Music&Foosball Pub, Roháčova 6, Praha 3-Žižkov).

STOLNÍ TENIS 9.00Open hl. m. Prahy, turnaj staršího žactva a dorostu (ZŠ UVršovického nádraží 1, Praha 10-Vršovice), 10.00TTC Praha VI– Avex Zlín (extraliga mužů, herna Mikulova 2, Praha 4-Opatov), Sokol Nusle– ČSAD Hodonín C (I. liga žen, herna Na Květnici 1, Praha 4-Nusle).

ŠACHY I. liga Západ, 7.kolo: TJ Pankrác– 1.Novoborský ŠK B, ŠK ČSOB– Slavia Hradec Králové, Sokol Vršovice– Holdia DP PrahaB.

TENIS 8.30Turnaj mužů (kurty LTK Cibulka, VStráni 11, Praha 5-Košíře), 9.00Top HotelCup.

VOLEJBAL 14.00VOSA 2008, otevřený turnaj (tělocvična ZŠ Ke Kateřinkám, Květnového vítězství 57, Praha 4-Chodov).

(klt, dp, vp)

Fotbal vPraze

PÁTEK 8.února

14.00Autogramiáda hráčů Slavie (prodejna Umbro, 1.patro obchodního centra Chodov, Roztylská 2321/19, Praha4).

SOBOTA 9.února

Přípravná utkání 10.00SK Horní Měcholupy– Přední Kopanina (areál eRZet, Turínská 1, Praha 15), 10.15Viktoria Žižkov– SK Hradec Králové (Strahov, stadion Přátelství), 11.00Sparta A-dorost– FK Králův Dvůr (TC Strahov), 14.00Slavia A-dorost– FC Bzová (hř. Horní Měcholupy, Gallileova ul.), 15.00Sparta Praha– Rapid Vídeň (AXA Arena na Letné).

Dragoun Cup na Vyšehradě 9.30Slavoj Vyšehrad– SK Motorlet, 11.30Bohemians 1905B– Teplice B, 13.30Viktoria Žižkov B– Graffin Vlašim.

Turnaj vUhříněvsi 12.00Říčany– Metal Kamenice, 14.00Marila Votice– Metaz Týnec nad Sázavou, 16.00Hostivař– Kavalier Sázava.

Turnaj Radotína a Aritmy 13.00Radotín– SK Střešovice (vRadotíně), MFK Dobříš– SK Kladno A-dorost (na Aritmě), 15.00Nový Knín– Motorlet dorost (vRadotíně), Aritma– AFK Slivenec (na Aritmě), 17.00Hvozdnice– Bohemians 1905B-dorost (vRadotíně), FSC Libuš– Český Lev Union Beroun, 19.00Motorlet B– Nebušice (oba na Aritmě).

Teskahor Cup ve Štěrboholích 9.30Viktoria Štěrboholy– Junior Praha, 11.30Dolní Měcholupy– SK Řevnice, 13.30Union Vršovice– FK Újezd nad Lesy, 15.30SK Ďáblice– Teplýšovice, 17.30Chocerady– Hřebeč.

Vekra Cup na Kačerově 9.30Kytín– Chotýšany, 11.30Modřany– Čechoslovan Chuchle, 13.30Sparta Krč B– Lochkov, 15.30SK Nusle– Gordic Kačerov.

Turnaj vKyjích 9.30Kyje B– Všenory, 11.20Měšice– TJ Praga, 13.30Vyšehořovice– Dolní Počernice B, 15.30Kyje C– Avia Čakovice.

Turnaj na Zličíně 15.00SK Střešovice B– Hostouň, 17.00Tempo B– Roztoky.

Dorostenecký turnaj Meteoru 9.00Meteor B– Motorlet, 11.00Teplice A– Viktoria Plzeň A, 13.00Teplice B– Viktoria Plzeň B, 15.00ABC Braník– Bohemians Praha, 17.00Meteor A– Admira, 19.00Bohemians 1905A– Bohemians 1905B (vše hřiště Štěpničná vĎáblicích).

Dorostenecké turnaje Motorletu 14.00Motorlet 93– Junior (mladší), 16.00Motorlet– Vyšehrad (starší), 18.00Sokol Troja– Dukla (starší).

Dorostenecký turnaj vRadotíně 9.00Zbraslav– FK Lety, 11.00Sparta Krč– Beroun.

Společenská událost 19.00Ples Admiry Praha (Kulturní dům Krakov, Praha 8-Bohnice).

NEDĚLE 10.února

Přípravná utkání 10.15Admira– Zličín (vKobylisích), 19.00Meteor B– Nespeky (hř. Štěpničná vĎáblicích).

Dragoun Cup na Vyšehradě 9.30Loko Vltavín– Marila Příbram B, 11.30Sparta Krč– SK Kladno B, 13.30Sparta B– Zenit Čáslav.

Royal Cup na Meteoru 9.00Bohemians 1905junioři– Uhelné sklady, 11.00FC Velim– Sokol Libiš, 13.00SK Český Brod– Stará Boleslav, 15.00Union Čelákovice– Dukla B, 17.00Meteor– Bohemians Praha B (vše hřiště Štěpničná vĎáblicích).

Turnaj vUhříněvsi 12.00Sokol Kbely– Královice, 14.00Čechie Uhříněves– Cholupice, 16.00ČAFC– ČechieDubeč.

Turnaj Radotína a Aritmy 19.00Přední Kopanina– Zličín (vRadotíně).

Aritma Cup ve Vokovicích 13.00Dukla dorost– Velvary, 15.00Aritma dorost– Tuchoměřice, 17.00Aritma B– Rudná, 19.00Koleč– Holubice.

Turnaj II vRadotíně 11.00Nová Ves pod Pleší– Krňany, 13.00Radotín B– Lety, 15.00Záryby– Lipence, 17.00Zbraslav– ČLU BerounB.

Teskahor Cup ve Štěrboholích 9.30Dolní Počernice– Slavoj Vyšehrad B, 11.30Rapid Malešice– Slovan Hradištko, 13.30AFK Slavoj Podolí– Kunice, 15.30Slavia Jesenice– Sokol Zásmuky, 17.30Dynamo Nelahozeves– VlašimB.

Vekra Cup na Kačerově 9.30Troja– ABC Braník, 11.30ČAFC B– Olympia Šeberov, 13.30Cerhovice– Jílové, 15.301999 Praha– Dolní Břežany.

Turnaj vKyjích 9.30Meteor Stříbrná Skalice– Čechie Dubeč B, 11.20Union Žižkov– Svojetice, 13.30Kyje A– Radonice, 15.30Lužec– Louňovice.

Turnaj na Zličíně 17.00Zličín B– Bílá Hora, 19.00Řepy– Horoměřice.

Dorostenecké turnaje Motorletu 12.15Motorlet 92– Horní Měcholupy, 14.00FSC Libuš– SK Kladno, 16.00Motorlet– SK Střešovice (starší), 18.00Kyje– Stodůlky (starší).

Dorostenecký turnaj vRadotíně 9.00Všenory– Hořovice.

(va, dp)

8.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Celkem na úseku dálnice D6 bouralo 42 aut.
AKTUALIZOVÁNO
41

Nehody více než čtyřiceti vozidel zablokovaly dálnici D6 u Prahy

Deskové hry si můžete v Tyršově domě zahrát až do neděle.
15

Největší festival deskových her zavítal do Tyršova domu. Koná se už po sedmnácté

Kellnerova nadace odmítá Babišova slova, že nejde o charitu

Rodinná nadace nejbohatšího Čecha Petra Kellnera a jeho manželky Renáty se ohradila proti slovům dalšího miliardáře a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše v časopisu Forbes, že Kellner si udělal školu, ze které pro sebe čerpá dobré absolventy. Babiš magazínu řekl, že takovou činnost nepokládá za charitu.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Nový šéfdirigent České filharmonie Byčkov má smlouvu na pět let

Ředitel České filharmonie (ČF) David Mareček dnes v pražském Rudolfinu za přítomnosti ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) podepsal pětiletou smlouvu s novým šéfdirigentem Semjonem Byčkovem. Čtyřiašedesátiletý Američan ruského původu filharmonii povede po zesnulém Jiřím Bělohlávkovi. Semjon Byčkov byl jmenován šéfdirigentem a hudebním ředitelem České filharmonie od sezony 2018/2019. Orchestru se současně ujmou dva hlavní hostující dirigenti Jakub Hrůša a Tomáš Netopil.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení