„Utkání se mi hodnotí velmi těžce," soukal ze sebe lodivod Sparty Antonín Brabec.

 „Kluci ho totiž doslova odchodili. V kabině před zápasem všichni říkali, že budou hrát s chutí. Takto to ale dopadlo," pokračoval zklamaně.

 „Sice chvílemi i tlačili, pak ale špatně přihráli, soupeř jim vypíchl balon a šel do odkryté obrany. To se prostě nedá bránit," kroutil hlavou Brabec.

To jeho protějšek, Martin Javůrek, rozdával úsměvy.

 „Sparta je těžký soupeř, o to víc si vážím zisku bodů. Jsem rád, že hráči k duelu přistoupili s respektem a zvládli to, co jsme si řekli," těšilo kouče.

 „Začali obezřetně ze zabezpečené obrany. Z ní chodili do brejků pro snadné body," chválil své svěřence. Našel ovšem i kritický tón.

 „Konec střetnutí si kluci zkomplikovali. Nejsem spokojený s docházkou některých z nich na tréninky. V závěru právě absentérům fyzička viditelně scházela."

Exkluzivní rozhovor s kapitánem Sparty Pavlem Vokrouhlíkem si můžete přečíst V PONDĚLNÍM PRAŽSKÉM DENÍKU.

RC Mountfield Říčany – RC Sparta Praha 25:13 (20:6)

Sestava a body Říčan: R. Kubálek, Denko, J. Kubálek, Felbr, Petrásek 5, Richtr, Hynek, Jonák 5, Růžička, Šedivý, Čamrda 10, Schlanger, Schlogl, Sadílek 5, Vrba. Trenér Javůrek.

Sestava a body Sparty: Skall, Gabidzashvili, Benda, Cynk, Tlapák, Petřina, Chadim, Sulamanidze, Paloidze, Vokrouhlík 8, Černý, Loutocký 5, Páv, Děd, Jaroš. Trenér Brabec.

Pětky: 4:1.

Rozhodčí: Rázga – Haitman, Livers.