Co všechno čeká diváky mimo špičkové hry? „V obou areálech budou připraveny fanzony s velkoplošnou obrazovkou a s mnohými lákadly pro děti,“ přibližuje za organizační výbor Helena Novotná. Vstupenky je možné objednávat přes GoOut. Dostupné budou také na místě, celodenní vstupné vyjde na 200 korun.

Kromě fandů se významné akce na českém území nemohou dočkat ani samotní hráči. „Taková akce se pořádá vůbec poprvé v Evropě a je něco neskutečného, že právě v České republice. Připravujeme se na to dlouhodobě a určitě chceme před domácím publikem vybojovat úspěch,“ prohlásil kapitán českého týmu David Mertl.

V Praze bude probíhat šampionát ve Svoboda parku v klubu Joudrs v Bohnicích, v Havlíčkově Brodě zase v HipposAréně. Přistavená je velká krytá i nekrytá tribuna. Místa na nich jsou však limitovaná, doporučuje se tak včasný příchod nebo objednání přes internet. Vstupenka platí na celý hrací den.

Organizátoři lákají celé rodiny

„Program bude zaměřený na celou rodinu tak, aby byly děti dobře zabaveny a rodiče si daliněco dobrého k jídlu a k pití. Navštívit pálkovací sport je kulturní událost,“ dodala Helena Novotná z organizačního výboru České softballové asociace.

Šampionát potrvá od 13. do 23. června. Každý den si mohou zájemci přijít vyzkoušet různé dovednosti, hlavně samozřejmě ty softballové. Připraven pro bude pálkařský tunel, který při tréninku používají ti nejlepší pálkaři světa. Pro nejmenší bude k dispozici skákadlo ve tvaru softballového hřiště.

Dopolední zápasy základní části mistrovství světa jsou zpřístupněné zdarma třídám základních škol. Systémy pro přihlášky škol se však uzavřou ve středu 5.6.

Vstupenky na akci je možné zakoupit v předprodeji online na webu mistrovství světa nebo u výhradního prodejce GoOut, samozřejmě také přímo na místě. Nákup v předprodeji je cenově zvýhodněn, k permanentní vstupence náleží tričko MS zdarma, které bude k vyzvednutí v průběhu mistrovství ve stánku Kappa.

Kompletní informace zde: http://www.prague2019.com/zobraz.asp?t=informace