HRDINKA FINÁLE Lucie Černohlávková.O triumf se měrou vrchovatou postarala brzy třiadvacetiletá vnitřní polařka Lucie Černohlávková, která zaznamenala rozhodující dvoubodový odpal. Joudrs už kontrovaly pouze jedním bodíkem.

 „Byly jsme bez autu, já jsem šla na pálku. Na nic jsem nemyslela, než na to dobře odpálit. Byla jsem docela vyhecovaná. Předtím jsme se na hřišti trochu dohadovali s rozhodčími, vadily nám jejich výroky a já chtěla dokázat, že máme pravdu. Naštěstí to tam spadlo," usmívala se sympatická blondýnka, která ani po svém skvělém odpalu neslavila.

 „Joudrs přeci ještě pálily. Mají silný tým, který je hodně nevyzpytatelný. Dohrávku s pouze dvoubodovou ztrátou mohly hravě otočit," přiznala opora, pro niž mají domácí vítězství stále svou hodnotu.

 „Výhry vás neomrzí. S Joudrs není nikdy jasné, jak zápas skončí. Pokaždé je to o něčem jiném. Tentokrát jsme byly lepší na pálce a hlavně udržely nervy na uzdě," myslela si hráčka, na jejíž tým nyní čekají extraligová semifinále se Storms Řepy. První z nich se hraje už tuto sobotu od 13 hodin.

 „Soupeřky určitě nepodceňujeme, v poslední době se hodně zlepšily. Většinou se nám proti nim sice daří, utkání ale nebývají nikdy lehká. Myslím si, že půjde o skvělá semifinále," zve do ochozů hřiště v Pálkařské ulici 225 žena, pro jejíž celek by nemělo jít o poslední zápasy v sezoně.

 „Letos jsme vyhrály Pohár mistryň evropských zemí, Pohár ČSA, jsme obhájkyně titulu, nic jiného než vítězství v play-off extraligy brát nemůžeme," dodala odhodlaně Černohlávková.

Výsledky Poháru ČSA softbalistek - semifinále:

Eagles Praha - Stroms Řepy 7:0

Joudrs Praha - Snails Kunovice 8:2

finále:

Eagles Praha - Joudrs Praha 4:3