Slávisté se v Kadani na výhru nadřeli a ještě na začátku 25. minuty platil bezbrankový stav. Až pak se prosadil Míča a na 3:0 pak dvakrát upravoval Křemen.

"Kadaň je silný soupeř, to jsme ale věděli. V prvním poločase jsme se prali trochu sami se sebou, odskakovalo nám to, po přestávce jsme zlepšili pohyb, dali jsme konečně gól. To nám určitě pomohlo, od druhé branky jsme už zápas kontrolovali. Moje zakončení? Jsem rád, že mi kluci poprvé ze standardky nahráli a byl z toho gól. Nejdůležitější je to, že jsme vyhráli, jsou to tři body z venku. Věřím, že zvládneme i ty poslední dva zápasy venku do konce roku, přivezeme si šest bodů a uděláme si krásné Vánoce," přeje si Ondřej Míča, který si na kadaňské palubovce připsal gól a asistenci.

Slávisté se výhrou nad Chomutovem dotáhli bodově na čelo tabulky.
Slávisté vedou futsalovou ligu společně s Helasem. Pět gólů nasázel Havrda

Kadaň - Slavia 0:3 (0:0)

Branky: 25. Míča (Ševčík), 30. Křemen (Míča), 34. Křemen (Žežulka). Rozhodčí: Řeháček – Mollinger, Šmíd. ŽK: 7. Vithino – 15. Hrdina.

Kadaň: Klečka – Novák, Kiliján, Holman, Caio, Vithino, Pardubský, Japa, Zahradník, Chmelan, Maur, Salák. Trenér: David Filinger.

Slavia: Žežulka– Brychta Sandetskyi, Havrda, Ševčík, Míča, Tsopa, Kuchta, Homola, Vaktor, Hrdina, Kodatskyi, Křemen, Vondráček. Trenér: Zdeněk Sláma.

Tabulka zde