„Po zápase se Spartou jsme v minulém týdnu dostali čtyři dny volna. Teď, už se ale pilně připravujeme na páteční zápas, ve kterém na sebe bereme roli favorita. Hrajeme doma a musí to být znát. Po neúspěšném derby se chceme vrátit na vítěznou vlnu. Nečeká nás jednoduchý soupeř. V lize není lehkého zápasu, a proto se musíme koncentrovat po celé utkání a předvést to nejlepší, co v nás je. Věřím, že všechny body zůstanou v Edenu," říká před zápasem kapitán Jan Homola.

Jedno vítězství, dvě porážky 

Také trenér Nenad Veljkovič komentuje nadcházející zápas ve stejném duchu. "Budeme chtít předvést pro diváky atraktivní futsal, pokračovat v tom, na čem od začátku sezony pracujeme. Věřím, že si připíšeme tři body."

Olympik Mělník má zatím na svém kontě jedno vítězství a dvě porážky. V domácím prostředí dokázal zdolat Helas Brno 3:2, venku v duelu nováčků však podlehl Jeseníku 1:3 a Nejzbachu Vysoké Mýto 1:5.

Nesplněná očekávání

Trenér Olympiku Pavel Šuba nejvíce spoléhá na Josefa Gabča, který se v loňském roce představil proti Slavii v semifinálové sérii v dresu Benaga, na brankáře Aleše Soumara a Davida Surmaje. V kádru působí také jeho syn Pavel.

Před zápasem trenér poskytl následující komentář: "Po nevydařeném utkání v Mýtě, kde někteří hráči nesplnili očekávání, což mělo za následek naprosto zbytečnou a krutou prohru, nás čeká soupeř ještě o level vyšší. Takže se moc těšíme. A i když nás kosí jedno zranění za druhým, plus virózy, které notně narušují tréninkový proces, tak věřím, že můžeme na Slavii za určitých okolností uspět." Na všechny diváky se v hale v Edenu těšíme! Výkop je ve 20 hodin!