„K Rokytce jsme jeli s tím, že nesmíme ztratit. Teď máme o něco lepší formu než ostatní týmy, což jsme chtěli potvrdit," líčil pilíř Sparty Marek Loutocký, jehož tým ale málem zaváhal už ve skupině v duelu s Dragonem.

 „První půli s Brnem jsme odchodili, proto jsme hráli vyrovnaně. Pak už jsme se ale probudili, byli aktivnější, více spolu komunikovali a zaslouženě vyhráli," myslel si český reprezentant ve službách Sparty, která ve druhém střetnutí nezaváhala, když vyprovodila Přelouč 17:5. A pak už šla do finále, kde na ni čekala Slavia.

 „Derby, to je pro nás úplně jiné utkání, možná i proto jsme se vyhecovali a soupeře jasně přehráli. Čím? Byli jsme daleko aktivnější než Slavia. Šlo nám to tak dobře, že jsme si o poločase slíbili, že jí nepovolíme ani bod. To se nám nakonec bohužel nepovedlo," litoval na oko po finále, ve kterém rudí smetli červenobílé 59:7.

 „Ano, vládne spokojenost.  Vyhráno ovšem zdaleka nemáme. Všechno bude zajímavější, až Praga postaví svůj nejsilnější tým. Podcenit ale nesmíme ani ostatní, například Vyškov," doplnil mladík, který už se těšil na další turnaj. Ten je na programu poslední květnový den na Slavii.

Základní skupiny
Dragon – Sparta 12:24
Praga – Slavia 5:14
Přelouč – Sparta 5:17
Vyškov – Slavia 7:17
Dragon – Přelouč 12:26
Vyškov – Praga 12:20

O páté místo
Dragon – Vyškov 7:19

O třetí místo
Praga – Přelouč 31:7

Finále
Sparta – Slavia 59:7

Extraliga mužů 7's

1. RC Sparta Praha 8 8 16
2. RC Přelouč 6 3 9
3. RC Slavia Praha 2 6 8
4. JIMI RC Vyškov 5 2 7
5. RC Praga Praha 0 5 5
6. RC Dragon Brno 3 0 3