„Tituly mě pochopitelně těší. S dosaženými časy už ale tak spokojená nejsem. Navíc to, že jsem vyhrála individuální závod, byla pouhá souhra náhod, jelikož chyběla Simča Baumrtová, která startovala na světovém šampionátu," začala překvapivě sebekriticky a skromně Alžběta Řehořková.

 „Mrzí mě především, že jsem nezaplavala na žádné trati osobní rekord. Na vítězné padesátce znak jsem si představovala čas pod 28 sekund," neskrývala největší plavecká naděje klokanů, která dala protentokrát přednost kolektivní radosti.

 „Srovnávat zlata je těžké. O něco víc si ale vážím toho ze štafety. Do závodu jsme totiž nastoupily bez typické kraulařky, kterou ale skvěle zastoupila Terka Tučková," pochválila další členku vítězného výběru česká reprezentantka, jež už se těšila na pohodu domácího krbu.

 „Nyní jedu do rodných Karlových Varů. Po Vánocích mě čeká soustředění na běžkách a od Silvestra opět bazén. Snad se mi podaří se dobře připravit na vrcholy příští sezony v podobě Letního mistrovství České republiky v dlouhém bazénu a možná i na světový šampionát," zasnila se Řehořková.

Další mistrovské tituly s pražským puncem:
Jan Micka (USK) – 400, 800 a 1500 m volným způsobem
Michal Ledl (Motorlet) – 50 m prsa
Sabina Dostálová (Sport Project) – 100 m volný způsob
Tereza Martínková (Bohemians) – 50 m prsa