Všechny týmy si přišly na body i když prohrály, neboť i za prohru malým rozdílem bodů je jeden bonusový bod, který patří ragbistům Pragy po prohře se Slavií a Sparty po neúspěchu v Říčanech.
Smíchovská Tatra po remize v Havířově přivezla dokonce dva body. Nejvíce, čtyři body, získala Slavia, která je v tabulce již druhá.

Slavia Praha - RC Praga 20:14 (6:0)
Pětky 1:2. Rozhodčí: Tůma, Vítek, Ripczik. Body: M.Veselý 15, Chalupa 5 - Syrový a Fišer po 5, M.Fuchs 4.

„Poprvé jsme vyhráli zásluhou proměněných kopů, neboť soupeř dal o jednu pětku více než my,“ těšil se z úspěchu hrající kouč Slavie Vít Chalupa, který tu jedinou pětku červenobílých ragbistů sám položil. Praga se po změně stran snažila o zvrat, ale zůstalo jen u snahy a u obléhání brankoviště Slavie.
U obou pětek Pragy byl její kapitán Pavel Syrový, který na první pětku přihrál do běhu Fišerovi a tu druhou sám položil. Ke kopání kopů po pětkách se dobře postavil mladší syn slavného kopáče posledních dvaceti let minulého století Miroslava Fuchse Filip Fuchs.

RC Říčany - Sparta Praha 19:13 (7:0)
Pětky: 3:1. Rozhodčí: Breburda, Prudel, Haitman. Body: Schlanger 5, Schütz 5, Brabec 5, Vančura 4 - Vokrouhlík 8, Zachariáš 5.

„V domácím utkání před reprezentační pauzou jsme dokázali udržet letošní extraligovou neporazitelnost proti loňskému semifinalistovi play-off Spartě Praha. Po počáteční oťukávání jsme šli pětkou Schlangera do vedení, ale bohužel to bylo z naší strany v první půlce vše. Nedokázali jsme obranu Sparty překonat a vytěžit body z naší převahy. Hosté sice v první půlce nebodovali, ale druhý poločas se jim podařilo na body vyhrát,“ má jasno kouč Říčan Antonín Brabec.
„I přes zlepšenou hru jsme nechali soupeře vlivem špatné disciplíně bodovat nejdříve z trestných kopů a těsně před koncem i položením. Naštěstí se nám podařilo v průběhu druhé půle položit dvě pětky a tak jsme vyhráli. Musím říci, že stále nejsme v odpovídající formě, ve které bychom měli být. Po reprezentační pauze nás čekají ještě dvě utkání s Tatrou a Brnem a ty chceme také vyhrát,“ dodává Brabec.

RC Havířov - Tatra Smíchov 10:10 (3:3)
Pětky 1:1. Rozhodčí: Šustek, Čech, Juřica. Body: Hladík 5, A. Kloda 5 - Rudolf 5, Honner 5.

„Pokud by se dávaly body za zisk území s držení m míče, vyhrála by Tatra, pokud by se dávaly body za zmařené šance, i takovou soutěž by vyhráli hosté, přinejmenším 4:2. Ale protože se body dávají jen za položení a kopy, je remíza spravedlivá. Rozhodně jsou dva body pro domácí ziskem, nikoliv ztrátou a jsou odrazem rostoucích zkušeností havířovského týmu a jeho jistoty v obranných činnostech. K lepšímu výsledku dnes domácímu týmu scházelo trochu více rozhodnosti a nasazení některých hráčů. U Tatry byl stálou hrozbou Rudolf, ale neměl svůj den, udělal dost chyb v rozhodujících momentech,“ analyzoval utkání Karel Gaman.

RC Vyškov - Dragon Brno 23:20 (13:13) pětky: 3:2

„Je dobře, že jsme vyhráli, ale žádná velká sláva to nebyla. Jak se má hrát ragby ostatně vidíme z televizních přenosů z mistrovství světa, jež nyní probíhá na Novém Zélandě, kde jsem dokonce několik utkání viděl i na vlastní oči,“ zasnil se po utkání kouč Vyškova Dušan Lodes.

Petr SKÁLA