Mužstva a ženstva budou rozdělena do dvou skupin po pěti, respektive čtyřech účastnících. Do semifinále postupují vždy dva nejlepší.  

 „Zaměřili jsme se na družstva, která byla úspěšná v Lize mistrů, kde se kyvadlo významně překlání směrem k východoevropským týmům. U nich je dobře patrný mimořádně profesionální přístup k našemu sportu. Bohužel se nám trvale nedaří ve větším počtu oslovovat německá družstva, která inklinují spíše k účasti na západoevropských turnajích a nechtějí se konfrontovat s východními celky. Karty odkryjí až při vrcholných akcích," vysvětluje klíč k výběru účastníků předseda HC Bohemians Praha Ferdinand Veverka, který se jako aktivní hráč zúčastnil prvního ročníku turnaje.  

 „To už je pěkně dávno," usmívá se dvaasedmdesátiletý muž, jenž je na svou účast náležitě pyšný.  

 „Vypadá to totiž, že je náš turnaj nejstarší v Evropě. Nemáme to ještě potvrzené. Podle pátrání v Německu, Holandsku, Anglii a Skotsku, ale ano," pokračuje nejvyšší představitel zelenobílých, který svým následovníkům klade vysoké cíle.  

 „Od našich mužů očekávám postup ze skupiny, na který by mohli dosáhnout i slávisté. V ženské kategorii mají větší šanci na postup červenobílé hokejistky. Pro ty naše bude jen konfrontace s Evropou velikou školou," doplňuje Veverka.  

Program pražských družstev – pátek 16. listopadu:
11:40 Bohemians – Curych – muži
12:20 Slavia – Vinica – muži
13:40 Slavia – Smoleviči – ženy
15:40 Bohemians – Elektrostal – muži
16:20 Slavia – Rača – muži
17:40 Bohemians – Minsk – ženy

Sobota 17. listopadu:
8:20 Bohemians – Rača – ženy
9:00 Slavia – Vídeň – ženy
10:20 Bohemians – Minsk – muži
11:40 Slavia – Elektrostal – muži
13:00 Bohemians – Berlín – ženy
13:40 Bohemians – Vídeň – muži
16:20 Slavia – Elektrostal  – ženy
17:00 Slavia – Grange – muži

Neděle 18. listopadu:
8:10 – 14:10 Zápasy o umístění
13.30 Finále ženy
14.10 Finále muži