„Šlo o vyrovnané utkání, ve kterém se střídaly šance na obou stranách a my byli o gól šťastnější nikoliv lepší,“ tvrdil kouč Hostivaře Miroslav Smolík.
„V prvním poločase jsme byli aktivnější, v druhém jsme se bránili. To bylo způsobeno tím, že President neměl co ztratit a tak jeho hráči vrhli všechny své síly do útoku. My navíc doplatili na nedisciplinovanost jednoho z hráčů,“ popisoval.

„S úvodem sezony jsme spokojení, vždyť máme na svém kontě čtvrtou výhru a ani při prohrách jsme nezklamali,“ dodal Smolík.

„První půle byla z naší strany velmi špatná. V posledních kolech jsme měli velké problémy s koncovkou, soupeře jsme drtili a nedali ani gól. To se projevilo i nyní, kdy byl soupeř nabuzenější a my hráli s určitou obavou,“ líčil kouč Presidentu Praha Miroslav Ludvík.

„V druhé půli jsme se víc snažili, vypracovali si i několik šancí, ale musím uznat, že byl soupeř o branku lepší,“ ocenil sílu Hostivaře.

„Se vstupem do sezony nejsem spokojený. Jestli se například v Hradci nedostane soupeř za půlku a my nevstřelíme branku, je to špatné,“ doplnil Ludvík.

DAVID NEJEDLÝ