Hlavním vrcholem odpoledne, které začne ve čtrnáct hodin, bude už 89. ročník Gomba handicapu, na jehož startu bude i populární Mikesh, držitel titulu Sprinter roku 2014. Proti němu se postaví osm kvalitních a vesměs méně zatížených soupeřů.

Dalším nesporným lákadlem je tuzemský návrat žokeje Jiřího Palíka, který v devadesátých letech pronikl do německé špičky. Stal se vítězem Českého derby 2005 a podle počtu triumfů, celkem 703, je druhý nejúspěšnější český žokej všech dob.

Diváky čeká bohatý doprovodný program. Na neděli bude v dětském koutku Hříbátka v přízemí tribuny připraven program s velikonoční tematikou a ve venkovní části areálu kromě oblíbených poníků Jupíka, Vilíka a Bajaji na děti čekají také nově instalované herní prvky.

Nová restaurace a 20 dostihů

Novinkou v letošní sezoně je také otevření restaurace s terasou, která je umístěná do prvního patra jižní části tribuny. Tedy přímo proti hlavnímu vchodu, kde po skončení dostihového dne proběhne neformální afterparty s Leošem Marešem.

Celkem se letos v Chuchli odehraje dvacet dostihových dnů. Vrcholy sezony mají 3. května, kdy se běží Jarní cena klisen, a 10. května Velká jarní cena. České derby bude 21. června. Jeden dostihový den zařadí o prázdninách, a to 16. července, kdy se poběží dostihy čtvrté kategorie.