Šampionát se odehraje ve dvou největších plzeňských halách – Městské hale na Slovanech a v hale TJ Slavia VŠ na Borech ve dnech 17. a 18. června.

Dvanáct nejlepších ženských týmů z celé České republiky bude v polovině června bojovat v Plzni o titul šampiona. „Družstva budou rozdělena do dvou skupin po šesti družstvech, z každé skupiny postoupí týmy na prvním až čtvrtém místě do čtvrtfinále,“ říká hlavní organizátor mistrovství Daniel Vomastek.

Premiéru v jedenáctileté historii mistrovství absolvují ženy Interobalu Plzeň. „Na mistrovství jsme nováčky, neznáme sílu našich soupeřů. Naší cílem je ale postoupit ze skupiny z jakéhokoliv místa do čtvrtfinále. A pak se uvidí,“ říká Tomáš Štverák, kouč ženského celku Interobalu Plzeň, kterému v roli asistenta trenéra pomáhá jeho spoluhráč z extraligového celku Interobalu Michal Holý.

Čtenáři Plzeňského deníku mohou už nyní hlasovat v anketě o nejsympatičtější tým níže pod článkem.

Skupina A (Městská hala Slovany):

Nástěnky Brno

Horáčková Alexandra - brankář
Honková Tereza - obrana
Kratochvílová Nikola - obrana
Strnadelová Marie - obrana
Špičková Gabriela - obrana
Vejlupková Kateřina - obrana
Koláčková Martina - útok
Lišková Lucie - útok
Odehnalová Iva - útok
Soušková Jana - útok
Šimková Lucie - útok

TJ Hradiště

Vaňková Zita - brankář
Veselá Michaela - obrana
Hynoušová Veronika - obrana
Hrušková Katka - obrana
Novotná Kateřina - obrana
Sigmundová Alexandra - obrana
Mužíková Lucie - univerzál
Jamburová Hana - univerzál
Sitterová Michaela - univerzál
Kálalová Veronika - univerzál
Němečková Barbora - univerzál
Michalová Iva - univerzál
Cinglová Jana - útok
Nimburská Klára - útok
Štefanová Nikol - útok
Michalcová Leona - útok

SK Olympie Rakovník

Vacíková Hedvika - brankář
Brabcová Adéla - obrana
Brabcová Alžběta - obrana
Hajnová Kateřina - obrana
Vajcová Ivana - obrana
Jungová Aneta - obrana
Andrová Julie - útok
Dubcová Klára - útok
Dobrevová Věra - útok
Pázlerová Markéta - útok
Kieryková Petra - útok

FC Baník Ostrava

Kuglerová Lenka - brankář
Klempířová Karolína - brankář
Lacuchová Tereza - brankář
Kütnerová Veronika - univerzál
Kaňová Kateřina - univerzál
Šoborová Nela - univerzál
Fojtíková Kateřina - univerzál
Břenková Denisa - univerzál
Bulavová Martina - univerzál
Šimová Kristýna - univerzál
Uličná Klára - univerzál
Míčková Natálie - univerzál
Krzikalová Gabriela - univerzál
Sedlačíková Irena - univerzál

SK Interobal Plzeň

Marešová Olga - brankář
Čechová Michaela - brankář
Kabourková Denisa - univerzál
Černá Barbora - univerzál
Slovenkaiová Eliška - univerzál
Hyťhová Eliška - univerzál
Kupilíková Lucie - univerzál
Přibilová Pavlína - univerzál
Frantová Eva - univerzál
Komorová Eliška - univerzál
Pechová Nikola - univerzál
Beštová Blanka - univerzál
Leitermannová Kristýna - univerzál
Matjanová Alexandra - univerzál

Black Bridge Praha FCW

Nedbalová Alena - brankář
Šibřinová Andrea - brankář
Tulachová Aneta - obrana
Koplová Kristýna - obrana
Koplová Anna - univerzál
Soquessa Clara - univerzál
Dvořáková Iveta - univerzál
Grecmanová Martina - univerzál
Hlaváčková Michaela - univerzál
Kladivová Aneta - útok
Tučková Jana - útok
Okrouhlická Nikola - útok

Skupina B (hala Slavie VŠ Plzeň):

FC Tango Hodonín

Horáková Lenka - brankář
Horáková Pavlína - brankář
Guttová Aneta - obrana
Dřímalová Vendula - obrana
Tichá Tereza - obrana
Strouhalová Tereza - obrana
Pavková Sabina - obrana
Lokajová Kristýna - univerzál
Horáčková Klára - univerzál
Koplíková Markéta - univerzál
Podrazilová Ilona - útok
Skupinová Zdena - útok
Blahová Alexandra - útok
Maršálková Alena - útok

FC Démoni Česká Lípa

Nováková Denisa - brankář
Kovačovičová Denisa - obrana
Svobodová Lucie - obrana
Kinařová Michaela - obrana
Kovářová Veronika - obrana
Hervertová Jarmila - obrana
Svobodová Alena - útok
Skálová Denisa - útok
Vacková Tereza - útok
Podrazová Eva - útok
Chapská Katarzyna - útok
Hetverová Marie - útok

Slávia Sokol Vysočany

Havlíková Monika - brankář
Kracmanová Hedvika - univerzál
Bartoňová Eva - univerzál
Slavíková Kateřina - univerzál
Divišová Petra - univerzál
Holečková Šárka - univerzál
Kožárová Tereza - útok
Zemjánková Klára - útok
Jedličková Tereza - útok
Cahynová Klára - útok

FK Rakovník

Nováková Sára - brankář
Ajksnerová Tereza - obrana
Rubešová Karolína - obrana
Fedorková Denisa - obrana
Tománková Lenka - obrana
Kubešová Eva - obrana
Bezchlebová Vendula - útok
Maňasová Kateřina - útok
Fadrhoncová Markéta - útok
Lodeová Miroslava - útok
Černá Eliška - útok

Tequilky Team

Pospíšilová Petra - brankář
Blahová Jana - obrana
Hýlová Barbora - obrana
Robotová Martina - obrana
Waszutová Kateřina - obrana
Antalíková Petra - útok
Černá Monika - útok
Schwarzerová Lucie - útok
Stanjurová Eliška - útok

TFT Pardubice

Maršíková Barbora - brankář
Reinberková Aneta - obrana
Karabinošová Anna - obrana
Martínková Kamila - obrana
Kupková Denisa - obrana
Kabeláčová Sára - obrana
Šmídová Lenka - útok
Černá Dominika - útok
Pavlasová Tereza - útok
Urbancová Kateřina - útok
Macháčková Annika - útok