V páteční Grand Prix vyšel bodově naprázdno, v sobotu si připsal dva body, ale ze zdravotních důvodů už nenastoupil do závěrečné rozjížďky.

Pražský dvojzávod pro něj začal smolně. Milík upadl hned v první jízdě pátečního večera. Spolu s ním skončil na zemi o pár metrů vedle i rezervní jezdec Eduard Krčmář, který předtím nahradil chybujícího Brita Woffindena (najetí do pásky). Na ovál vyjely dvě sanitky, ale závodníci se nakonec posbírali a mohli pokračovat.

Krčmář v opakovaném souboji dokázal Milíka předjet a získal jeden bod. V sobotu pak nejlepší Čech ve druhé jízdě vybojoval dva body, ale naděje na lepší umístění v dalším průběhu nepotvrdil.

Po oba večery bylo pořadí na prvních dvou místech stejné. Zmarzlik ve finálové jízdě předčil trojnásobného mistra světa a vítěze pražského závodu z let 2013 - 2015 Brita Taie Woffindena.

„Jsem moc šťastný, že se mi na Markétě povedlo vyhrát, protože v minulosti se mi tady až tak nedařilo,“ prohlásil ve velké formě jezdící Zmarzlik, který se po pražských Grand Prix vyhoupl do čela šampionátu.

Pořadí MS (před závěrečnou dvojicí GP v polské Toruni): 1. Zmarzlik (Pol.) 99, 2. Lindgren (Švéd.) 92, 3. Woffinden (Brit.) 89, 4. Janowski (Pol.) 72, 5. Madsen (Dán.) 70, 6. Doyle (Austr.) 69 … 18. Milík 2, Krčmář (oba ČR) 1.