Danieli, jak jste si vyhodnotili kolaps z duelu s Ostravou?
Zápas jsme ztratili hlavně z důvodu výpadku na útoku, který nás přepadl ve třetím setu a držel se nás až do konce tiebreaku. Bezzubost se poté odrážela i na servisu. Zbytečně jsme tak dali Ostravanům šanci zvednout se.

Přišly na řadu nějaké změny v přípravě?
Ne, vše probíhalo podle zajetých kolejí. Trenér nás pouze nabádal, abychom se z výpadku poučili a nevypadli z koncentrace už v žádné části žádného utkání. Jinak se tím už nemá cenu zabývat. Jede se dál a nemá cenu měnit něco v trénincích, co funguje už dlouho, a my věříme, že dobře.

Přijede Odolena Voda. Jaký je to soupeř?
Vcelku tajemný. Před sezonou proběhla v jejich kádru řada změn, když přišlo několik zahraničních hráčů, o kterých toho moc nevíme. Takže se přiznám, že informace co o nich máme, jsou jen minimální.

Prozradíte alespoň je?
Odolka je nebezpečná na útoku středem sítě, kde figuruje blokař Honza Sedlář, který dříve působil v našem týmu. Budeme si muset dávat pozor na zmiňované cizince, kteří jsou pro nás velkou neznámou.

Jak je třeba hrát?
Tak jako vždy doma. Budeme chtít tlačit na servisu. Tím znemožnit soupeři hru středem sítě a nutit ho hrát po kůlech, kde by pro nás mělo být snadnější ho ve dvou či trojbloku ubránit. Základem úspěchu je kvalitní příjem, a tím i umožnění pestré kombinace pro našeho nahrávače Luboše Bartůňka.

Váš tip na výsledek?
Budu myslím mluvit za celý náš tým, když řeknu, že chceme z tohoto utkání získat všechny tři body. Netajíme se, že se cítíme být favority. Tudíž je mým tipem jakákoliv výhra za tři body.