Skupina ASparta – Říčany 43:0
Vyškov – Přelouč 12:0
Vyškov – Říčany 21:19
Sparta – Přelouč 52:5
Přelouč – Říčany 36:7
Sparta – Vyškov 41:7

Skupina BPetrovice – Havířov 38:0
Brno – Prague's Cats
kontumace
Brno – Havířov 33:0
Petrovice – Prague's Cats
kontumace
Havířov – Prague's Cats
kontumace
Petrovice – Brno 22:14

O 7. místoŘíčany – Prague's Cats
kontumace

O 5. místoHavířov – Přelouč 10:5

O 3. místoVyškov – Brno 19:31

FinálePetrovice – Sparta 19:12

Do východních Čech ovšem hlavní město vyslalo kvalitu. Ve finále akce se utkaly loňské vítězky, ragbistky Sparty, a ty předloňské, Petrovičanky. Více sil i štěstí měla tentokrát děvčata z jižní části Prahy, která porazila rudé 19:12.

Petrovice zažily věru povedený víkend, den před přeloučským triumfem jejich béčko ovládlo také první turnaj 1. série. U obou úspěchů byla česká reprezentantka Hana Erika Radochová.

 „Byla to paráda, o takovém víkendu jsem snad ani nesnila," usmívala se 24letá ragbyová kráska.

 „Paradoxně za vše vděčím novému systému soutěží. Naše béčko muselo sestoupit, a tak na nás čekaly dva turnaje ve dvou dnech. Nemáme teď díky začátku školního roku a konci dovolených k dispozici tolik hráček, proto musely nastoupit ty, co měly čas," vysvětlovala dívka, hrající na postu pravého pilíře.

Přesto Petrovičanky nezklamaly, když v základní skupině elitní série smetly Havířov 38:0 a poradily si také s Dragonem Brno 22:14.

 „Zápasy ve skupině nás výborně připravily na finále. Brno dlouho vedlo a my jeho odpor zlomily až ve chvíli, kdy jsme dorovnaly na 12:12. Byl to ale možná nejtěžší zápas, do kterého jsem nastoupila za celý víkend. Ani výkony Havířova bych nesnižovala. Vždyť jeho hráčky skončily na turnaji páté a v utkání o umístění porazily domácí Přelouč, tedy zaběhnutého účastníka nejvyšší soutěže. Až si havířovské holky přivyknou na maličko rozdílný styl hry, tak budou čeřit vody v horních patrech elitní série," složila Radochová hold Severomoravankám, pak už se dostala k hodnocení finále:

 „Mám takový pocit, že jsme chtěly víc vyhrát. Kously jsme se a šly jsme do každého souboje naplno," mínila opora, která má pocit, že se nejvyšší soutěž vyrovnává.

 „Podle mě to letos v boji o zlaté medaile nebude jen o nás, Spartě a Dragonu Brno. Výborně se jeví Vyškov, Havířov, Přelouč a nakonec také Říčany, které jako nováček soutěže předvedly naprosto neuvěřitelné výkony. Bude to moc těžké. My ale bereme pouze titul," dodala Radochová.