Díky ochotě šestadvacetiletého centra sešívaných i české reprezentace Daniela Piteráka bude u toho i Pražský deník, který připraví večer co večer každého hracího na těchto stránkách aktuální souhrn.

 „Do Vídně se moc těšíme, už proto, že budeme mít po delší době možnost utkat se na evropské scéně s českými hráči," popisuje záložník.

 „Hned v prvním utkání se střetneme s domácím celkem AHTC Navax, za který nastupuje náš bývalý spoluhráč Jakub Kyndl. S tímto týmem bychom měli hrát o první místo ve skupině," míní reprezentant, který má ovšem respekt i z dalších soupeřů.

 „Neméně náročné bude utkání s ukrajinským Kolosem, se kterým jsme se střetli letos na turnaji Pragochema Cup a podlehli mu těsně 1:2. Tento tým může překvapit a na náš či rakouský úkor postoupit do semifinále. V utkání s chorvatským týmem HAMK Mladost si musíme dojít pro povinné body," neskrývá hráč, jenž odjíždí do Vídně stejně jako celá Slavia s nejvyšším cílem.

 „Chceme postoupit do divize A. Což vzhledem k naší kolísavé formě nebude jednoduché. Na druhou stranu ale většinu soupeřů známe a víme, že je můžeme porazit. Tak nám držte palce," prosí Piterák o podporu v cestě za minimálně druhým místem, zaručujícím splnění plánu.

Program akce červenobílýma očima

pátek
12.50 AHTC Navax (Rakousko)
17.50 HAMK Mladost (Chorvatsko)

sobota
11.20 HC Kolos Vinnitsa (Ukrajina)
15.30 – 19.00 zápasy o umístění

neděle
10.30 – 15.30 zápasy o umístění