Program akce pro školáky zahrnuje fotbal, frisbee, pétanque, kuželky, přehazovanou, beachvolejbal i fotbálek pod širým nebem. Na závěr dne se na ohni opečou buřty a kdo bude chtít, zazpívá si u kytary.

DDM Modřany je velmi činorodý v pořádání sportovních aktivit pro mládež. A to i prázdninové době. Již 2. července zde proběhne Den duelů – šachy, dáma, abalone, quarto, piškvorky, lodě a turnaje ve stolních hrách.

19. srpna se zde uskteční Sportovní den pro družstva i jednotlivce: badminton, volejbal, frisbee, fotbal, petanque, kuličky, nebo stolní tenis. A 21. srpna přijde na řadu turnaj v šipkách.

Kam za sportem v Praze?

PONDĚLÍ 29. června

BASKETBAL Mistrovství světa veteránů mužů a žen (haly Sokola pražský v Žitné 24, Sokola Vyšehrad, Na Folimance, na Dukle, na Letné, v Edenu a ve Sportovním centru ČVUT).

SOFTBAL Pražský přebor mužů: 18.30 Podolí – MFF B (hřiště v Podolí na Kavčích horách, Praha 4), 19.00 Iuridica B – Bohemians (Svoboda Park, hřiště při ZŠ Dolákova 555 v Bohnicích).

SPORT PRO ŠKOLÁKY 10.00 až 18.00 Vítání prázdnin – fotbal, frisbee, pétanque, kuželky, přehazovaná, beachvolejbal, fotbálek pod širým nebem (DDM Praha 12, Urbánkova ul.).

(klt, dp)