Lvi Praha: Alex Mráz, Alex Jonke Mikoláš Dryje, Oliver Posuch, Matouš Jelínek, Martin Klacek, Jakub Kroupa, Marek Šimůnek František Šimek, Martin Bizzuto, Štěpán Dryje, Petr Divecký. Trenéři: Filip Malina, Jiří Hornek, Pavel Havránek.

Mladí Lvi sehráli na východě Čech osm střetnutí, v šesti z nich zvítězili 2:0 a v jednom 2:1. „Pořádná porce během tří dnů,“ upřesnil kouč, kterého těšilo, že na akci odjel konečně s kompletním kádrem. „Po sezoně, kdy nám stále někdo chyběl, to byla příjemná změna. Hráli jsme výborně a zvládli jsme to. Kluci makali a zasloužili si medaili,“ ocenil Malina.

S porážkou v duelu o zlato už se dávno vyrovnal. „Výsledek finále byl nejspíše spravedlivý, i když jsme nevyužili jeden mečbol. Na rozdíl od celého turnaje se nám moc nedařilo na bloku a hůře jsme přihrávali. Také musím ocenit kvalitu Kladna, které bylo lepší na útoku,“ projevil se jako volejbalový gentleman.

Na turnaji se zaskvěl především Alex Mráz, jenž byl vyhlášen nejvšestrannějším hráčem. „S tím souhlasím. Pochválím všechny kluky, ale Alexe o něco více,“ sdělil Malina. Svým svěřencům nyní naordinoval krátké volno. Poté se Lvi začnou připravovat na antukovou část sezony. V sobotu 4. června na ně čeká Final Four Prahy. „Turnaj pojmeme tak trochu v předprázdninovém duchu. Snad vyjde počasí a kluci se budou moci bavit volejbalem,“ doplnil trenér.

Daniel Čech útočí.
Příště musíme výhru urvat za každou cenu, burcuje smečař Čech po druhém finále