"Co tě nezabije,to tě posílí," poznamenal Ladislav Kutil, který podnik provozoval více než deset let.

Na sociálních sítích tato nešťastná událost zvedla vlnu solidarity. Našli se samozřejmě škarohlídi, kteří se zmiňovali o pojistném podvodu, ale na to zareagoval majitel jasně: "Pro rejpaly a spekulanty vzkazujeme - pojištěni jsme nebyli. A jen dement by si zapálil fitko, když má nad sebou plný panelák lidí," vzkázal.

Reakce většiny lidí mu ale udělala radost.

"Můžete si koupit permanentku či jednotlivé vstupné do Kutil gymu. Zda už to vychodíte či to budete brát jen jako podporu, je čistě na vás. I když to teď většina z vás nemá lehké, věříme, že se dokážeme semknout a pomoci jim. Jsme přece jedna velka czechfighters rodina a ta drží při sobě," vyzývali členové skupiny Czechfighters.

"Děkujeme všem za obrovskou solidaritu,moc si vážíme každého z vás," reagovali Kutilovi na vlnu podpory, která začala okamžitě po nešťastné události.

Ikonická tělocvična, která je domovem řady známých jmen, i zástupu amatérských nadšenců, se tak snad dočká obnovení provozu. Ladislav Kutil teď prožívá bezesné noci, ale podpora okolí ho může nabíjet optimismem.