Za vítězným Jameson United skončilo Atlético Most, což je nově vzniklý tým, který má ve svém týmu juniorské mistry Evropy v malé kopané U21. Restaurace u Pecků obsadila třetí místo po penaltovém rozstřelu.
„Na turnaj se sjelo dvacet čtyři týmů z celé České republiky," pochvaloval si organizátor klání Lukáš Řezníček. „Odehrálo se šestasedmdesát zápasů a turnaj byl velmi kvalitně obsazen. Celkem se zde představilo dvě stě padesát hráčů," uvedl Řezníček.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Vojtěch Šafránek z vítězného týmu. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Michal Leibl z Atlético Most, který hraje velký fotbal za FK Ústí nad Labem. Ocenění za nejlepší brankáře získal Michal Dvořák z FK Ostrov.

Sršeň pokořil tři rekordy. Spolu s Takáčovou získali zlatoNa pražském Chodově se uskutečnilo mistrovství republiky v klasickém silovém trojboji Masters. Z nymburského oddílu se ho zúčastnilo šest závodníků. Pět z nich získalo cennou placku, tu nejcennější brali Jaromír Sršeň a Hana Takáčová.
V ženách nastoupila Hana Takáčová a získal první titul pro Sokol Nymburk.
V kategorii M1 do 93 kilogramů se představil Jaromír Sršeň. Ten má pro letošní rok velké plány a první z nich se mu už splnil. Pokořil tři české rekordy a přivezl si titul mistra republiky. V kategorii do 105 kg závodil František Stříska. Soutěž zvládl bezchybně a získal bronzovou medaili.
Ve věkové kategorii M2 (nad 50 let) do 93 kg ukázal svoji formu František Sahula a také on skončil na třetím místě.
Petr Váňa zápolil ve sloučené kategorii +93 a skončil čtvrtý.
V kategorii M3 (nad 60 let) získal Stanislav Jiran bronzovou medaili.

Čtěte také: Cestovatel Jaroslav Dolejš: Teď si všechny věci budu brát raději s sebou