Chaloupková poslala zástupce stáje Sportzone krátce po startu do čela a už v prvním oblouku měla dvoudélkový náskok na pole soupeřů. Po 600 metrech zrychlil druhý favorit dostihu New des Coevrons, který se zařadil vedle vedoucí dvojice. Kilometr před cílem se pokusil Vjačeslav Šamšurin v sulce New des Coevronse o předjetí Lymnetise, jeho manévr se však nezdařil. Zbytek pole vedený vítězem prvního dílu francouzského okruhu Noble Blue již ztrácel na vedoucí koně mnoho dálek a nikdo ze zbývajícího kvarteta klusáků do boje o vítězství již nezasáhl.

V cílové rovině se pokusil New des Coevrons znovu zaútočit na Lymnetise, ale ten nakonec jeho pokus snadno odrazil a zvítězil pohodlně o více než délku v kilometrovém čase 1:18,2. Třetí Noble Blue ztratil na vítěze téměř pět délek.

Nejrychlejším dostihem odpoledne byla Cena Tipgames na mílové trati, na níž se o vítězství v cílové rovině přetahovala trojice koní. K vítězství už směřoval Big Heigerjen, ale na vnější straně dráhy se kolem soupeřů prohnala klisna Schow Hammering a zvítězila o dvě délky. Hnědka, která letos zvítězila již počtvrté z pěti startů, si navíc kilometrovým časem 1:15,6 utvořila nový osobní rekord. V sulce vítězky byl trenér Lubomír Rokyta, který si během odpoledne připsal další vítězství se sestrou Schow Hammering čtyřletou Sheep Hammering. Tato bělka již neprohrála pátý dostih za sebou.