„Rozhodla jsem se pro polokontakt, plný kontakt a trojboj. V prvních dvou disciplínách jsem zvyklá soutěžit vždycky, k nim jsem si chtěla vyzkoušet něco nového," popisovala svou volbu pro závody z předměstí Varšavy.

Trojnásobné vytížení s sebou ovšem přinášelo náročné, někdy až veselé okamžiky.

 „Stalo se, že mě v jeden okamžik volali na dvoje tatami. Disciplíny jsem si ale nepletla," usmívala se sympatická závodnice, i když…

 „Často se mi stává, že při polovičním kontaktu použiji plný. Krocení síly je můj problém, někdy mě za to dokonce diskvalifikují," vzpomněla si Martina, která svůj prohřešek v Polsku nezopakovala.

 „Nejobtížnější byly souboje v plném kontaktu. Ve finále proti mně nastoupila místní kickboxerka, která byla vážně veliká a oproti mně mohutná," líčila Martina, jež přes zřejmý hendikep přemohla zápasnici z Wlodavy před časovým limitem.

 „To se mi podařilo ve všech soubojích. Obecně jsem vyhrávala díky rychlosti a síle," pochlubila se česká naděje, která po úspěšné, ale náročné sezoně už pokukuje po volnu.

 „Těším se na chvíle odpočinku. Samozřejmě do tělocvičny vyrazím i během svátků, ale závodit do ledna nebudu," podotkla slečna, která se brání přijmout úlohu „vánoční povalečky".

 „Cukroví velmi ráda ochutnám. Žádné obžerství ale neplánuji," dodala nekompromisně.