Pátek 30. listopadu

BOWLING Prague Bowling Cup (Best Bowling centrum, Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha 5).

CURLING 10.00 Olympic Hopes 2007, turnaj olympijských nadějí (curlingová hala, Komárkova 12, Praha 4-Roztyly).

FOTBAL 12.00 Losování čtvrtfinále Poháru ČMFS (sídlo ČMFS na Strahově).

FUTSAL 19.00 Terasy Praha–Arsenal Benešov (II. liga západ, hala Zelený Pruh, Praha 4-Pankrác), 20.00 Benago Praha–Nejzbach Vysoké Mýto (I. liga, Nad Královskou oborou 51, Praha7-Letná).

GOLF 14.00 Echo Cup (Erpet Golf Centrum, Strakonická 4, Smíchov).

HÁZENÁ 20.30 HK Slavia–Liberec Handball (II. liga mužů, hala v Edenu).

HOKEJ 13.30 Slavia–Karlovy Vary (extraliga dorostenců), 17.00 Slavia–Kometa Brno (extraliga juniorů, oba zápasy ZS v Edenu), Sparta–Kladno (extraliga dorostenců, T-Mobile Arena v Holešovicích), Sparta–Znojmo (extraliga juniorů, malá hala u T-Mobile Areny).

KRASOBRUSLENÍ 13.30 Velká cena USK (zimní stadion Hasa, Sámova 1, Praha 10).

NOHEJBAL 10.00 Memoriál Josefa Bicana, Pohár základních škol (hala Pod Juliskou 4, Praha 6-Dejvice).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL kroužky plážových sportů 15.00 kluci a holky II. stupně ZŠ, 16.30 středoškoláci (Beachklub Pankrác, areál v Horáčkově ul. 1100, Praha 4).

STOLNÍ FOTBAL 20.00 Kyklop Cup (Kyklop bar, Pod Stárkou, Praha 4).

VOLEJBAL 19.00 ČZU Praha B–EGE Č. Budějovice (I. liga mužů, Sportcentrum TJ ČZU, Kamýcká 129, Praha 6-Suchdol), 19.00 MFF Praha–Sokol Dobřichovice (I. liga mužů, Sportovní centrum UK, Bruslařská 10, Praha 10-Hostivař).

Sobota 1. prosince

BADMINTON I. liga 13.00 Astra ZM Praha–SKB Český Krumlov (hala Astry, V Korytech 27, Praha 10), Sokol Radotín Meteor OTEC Praha–Slavia TU Liberec (hala ZŠ Praha-Vinoř, Prachovická 340), SK Prosek Praha–Benátky nad Jizerou (hala SK Prosek, Lovosická 559).

BASKETBAL 11.00 WBA Sparta–BK Strakonice (extraliga st. dorostenek, hala U Hrušky 15, Praha 5), 14.00 Sokol Vyšehrad–Sokol pražský (extraliga juniorů, Rašínovo nábř. 24, Praha 2), 16.30 Sparta–Slovanka Tábor (Trocal liga žen, hala na Letné), Sokol Vyšehrad–Jindřichův Hradec (I. liga mužů, Rašínovo nábř. 24, Praha 2), 18.00 WBA Sparta–Ústí n. L. (extraliga juniorů, Basket Academy, Kovářova 1617, Praha 5-Stodůlky).

BILLIARD 10.00 BC Praha–Jablonec (extraliga v trojbandu, Billiard Centrum Praha, Ostrovského 3, Praha 5), 10.30 Extraliga v poolu, 3. kolo (herna Balabuška, Michelská 16/19, Praha 4), 13.00 BC Praha–SKP Ústí n. L. (I. liga družstev v karambolu, Ostrovského 3, Praha 5), Sokol Žižkov–Billiard Plzeň (I. liga družstev v karambolu, Koněvova 19, Praha 3).

BOWLING Prague Bowling Cup (Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha 5).

BOX 15.00 Memoriál Julia Tormy (vyřazovací boje, hala Sokola Vršovice, Vršovické nám. 111).

CURLING 10.00 Olympic Hopes 2007, turnaj olympijských nadějí (curlingová hala, Komárkova 12, Praha 4-Roztyly).

FLORBAL 19.30 SSK Future–Vítkovice (extraliga mužů, hala ZŠ Kunratice). I. liga juniorů: 14.00 SSK Future–Havířov (hala Akcent Radlice, Kutvirtova 5, Praha 5), 18.00 DDM Praha 10–SSK Vítkovice (Unihoc Aréna, Na Kotlářce 1, Praha 6), 19.45 Tatran Střešovice–Otrokovice (Sibeliova 368, Praha 6-Střešovice).

FOTBAL Dragoun Cup na Vyšehradě 9.00 Slavoj Vyšehrad–Slavia B, 11.00 Čáslav–Horní Měcholupy, 13.00 Sparta B–Příbram B.

Turnaj Radotína a Aritmy 12.00 Hvozdnice–Motorlet dorost (v Radotíně), 13.00 Aritma–Zličín (na Aritmě), 14.00 Dobříš–Nový Knín (v Radotíně).

Teskahor Cup ve Štěrboholích 11.30 Dolní Měcholupy–Kunratice, 13.30 Ďáblice–Řevnice, 15.30 Chocerady–Újezd nad Lesy, 17.30 Hřebeč–Teplýšovice.

Vekra Cup na Kačerově 9.30 Šeberov–Chotýšany, 11.30 Kačerov–Kytín, 13.30 Radim–Krč B, 15.30 SK Nusle–ČAFC B.

Turnaj na Zličíně 10.30 Meteor B-Mníšek.

Turnaj dorostu na Meteoru 10.00 Braník–Junior (hř. Štěpničná v Ďáblicích).

Přípravné utkání 16.00 Motorlet–Dukla.

GOLF 8.00 Líšnice Cup (Erpet Golf Centrum, Strakonická 4, Smíchov).

HÁZENÁ 8.30 Zimní pohár Kobylis mladších žáků (nafukovací hala, U školské zahrady, Praha 8).

HOKEJ 12.00 Slavia–Znojmo (extraliga juniorů, v Edenu), 12.30 Sparta–Slavia (extraliga dorostenců, T-Mobile Arena), 12.45 Sparta–Kometa Brno (extraliga juniorů, malá hala u T-Mobile Areny), 17.00 Sokol Žižkov–HC Bohemians (pražský přebor, ZS Nikolajka, Smíchov), 18.00 Kobra–Jablonec (II. liga Západ, ZS v Braníku, Mikuleckého 1584), 18.30 Spei výfuky–Cormoran (přebor, ZS Hvězda, Na Rozdílu 1, Praha 6-Vokovice), 20.30 Kobra B–Olympik (přebor, ZS v Braníku).

JUDO 10.00 Pražský pohár žáků (hala Na Folimance, Praha 2).

KARETNÍ HRY 20.00 Prague Poker Classic (Spearmint Casino, U Plovárny 8, Praha 1).

KRASOBRUSLENÍ 7.00 Velká cena USK (zimní stadion Hasa, Sámova 1, Praha 10).

KUŽELKY 9.00 Slavoj–Rokycany (I. liga mužů, kuželna ve sportovní hale v Edenu), 12.30 Slavia–Zábřeh A (I. liga žen, kuželna ve sportovní hale v Edenu),

LUKOSTŘELBA 9.00 Halový pohár SK Startu Praha (Střelecký ostrov).

MODERNÍ GYMNASTIKA 10.30 Mistrovství ČR ve společných skladbách (hala na Vinohradech, Polská 1, Praha 2).

MOTORISMUS 14.00 a 19.00 Nokia Freestyle Motocross, motokrosová show (Sazka Arena, Ocelářská ul., Praha 9-Vysočany).

NOHEJBAL 10.00 Memoriál Josefa Bicana – mezistátní utkání mužů ČR v. Slovensko a finále Poháru základních škol (hala TJ Pankrác, Lomnického 1).

ORIENTAČNÍ BĚH 9.00 Mikulášský orientační závod Prahou (start na gymnáziu v Josefské 7, Praha 1-Malá Strana).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL 8.30 I. zimní beachliga mixů, 2. cyklus (Beachklub Pankrác, areál v Horáčkově ul. 1100, Praha 4).

SQUASH 10.00 Byrokrat Cup (Sportovní centrum Evropská, José Martího 31, Praha 6).

TENIS 8.00 Halový turnaj (kurty Sokola Petrovice, Bellova 56, Praha 10), Pfanner Cup (ZŠ bří. Venclíků 1140, Hloubětín).

VODNÍ PÓLO 11.00 a 15.00 I. liga mužů, plavecký stadion v Podolí, Praha 4).

VOLEJBAL 10.00 a 14.00 Slavia–SG Plzeň (hala v Edenu), 10.00 a 13.00 Chodov JM–Slavia Hradec Králové (II. liga žen, hala DDM Modřany, Herrmannova 24, Praha 4), 11.00 a 15.00 TJ Praga–Mladá Boleslav (II. liga mužů, T-Mobile Arena), 11.00 a 15.00 USK–Příbram (extraliga juniorů, hala Lužiny, Bellušova 1877, Praha 5), 14.00 ČZU Praha B–Dobřichovice (I. liga mužů, Kamýcká 129, Praha 6-Suchdol), 18.00 MFF Praha–EGE Č. Budějovice (I. liga mužů, Bruslařská 10, Hostivař), 17.00 Tatran Střešovice–Olymp (extraliga žen, Sibeliova ul., Praha 6).

Neděle2. prosince

ATLETIKA 10.00 Tempokros (běh v v Zátišském lese, start a cíl u fotbalového stadionu FC Tempo, Praha 4-Lhotka), 11.00 Zbraslavský běh, kros 5 km, čas prezentace 9.30 až 10.30 (start v zookoutku na Závisti).

BADMINTON 10.00 SK Prosek–Astra ZM Praha (I. liga, hala SK Prosek, Lovosická 559).

BASKETBAL 10.00 WBA Sparta–Sokol Nusle (extraliga st. dorostenek, U Hrušky 15, Praha 5), 11.00 Sokol Vyšehrad–BBK Brno (I. liga mužů, Rašínovo nábř. 24, Praha 2), 11.30 WBA Sparta–Sokol pražský (extraliga juniorů, Basket Academy, Kovářova 1617, Praha 5-Stodůlky), 13.30 Sokol Vyšehrad–Ústí n. L. (extraliga juniorů, Rašínovo nábř. 24).

BILLIARD 10.00 BC Praha–Jablonec (extraliga v trojbandu, Billiard Centrum Praha, Ostrovského 3, Praha 5), 10.30 2. kolo ligy žen (herna Balabuška, Michelská 16/19, Praha 4), 19.00 Otevřený turnaj v poolu (klub Harlequin, Vinohradská 25, Praha 2).

BOWLING Prague Bowling Cup (Best Bowling centrum, Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha 5).

BOX 9.30 Memoriál Julia Tormy (finálová klání, hala Sokola Vršovice).

CURLING 10.00 Turnaj talentované mládeže (curlingová hala, Komárkova 12, Praha 4-Roztyly).

FLORBAL 17.00 Tatran Střešovice–Torpedo Havířov (extraliga mužů, hala Sibeliova 368, Praha 6-Střešovice). I. liga juniorů, hala Akcent Radlice: 10.00 SSK Future–FBC Pepino Ostrava, 13.00 Black Angels–Havířov. Unihoc Aréna Praha, Na Kotlářce 1, Praha 6: 10.00 Wizards DDM Praha 10–Otrokovice, 12.45 Tatran Střešovice–Vítkovice.

FOTBAL I. liga 10.15 Viktoria Žižkov–Jablonec, 20.15 Slavia–Mladá Boleslav.

Dragoun Cup na Vyšehradě 11.00 Bohemians 1905 B–Kladno B, 13.00 Sparta Krč–Admira.

Teskahor Cup ve Štěrboholích 11.30 Dolní Počernice–Loko Vltavín B, 13.30 Slavia Jesenice–Vyšehrad B, 15.30 Nelahozeves–Kunice, 17.30 Vlašim B–Zásmuky.

Vekra Cup na Kačerově 9.30 Chuchle–Břežany, 11.30 Jílové–1999 Praha, 13.30 Horní Měcholupy B–Troja, 15.30 Cerhovice–Modřany.

GOLF 8.00 Kids Golf, dětský turnaj (Erpet Golf Centrum, Strakonická 4, Smíchov).

HÁZENÁ 8.30 Zimní pohár Kobylis ml. žáků (U školské zahrady, Praha 8), 12.00 Bohemians–Lokomotiva Plzeň SCM (II. liga mužů, hala Sokola Královské Vinohrady, Polská 2, Praha 2), TJ Astra–Zlín SCM, 14.00 Sokol II. Kobylisy–Zora Olomouc SCM (oba zápasy I. liga žen, hala Tatranu Střešovice, Sibeliova Sibeliova 368, Praha 6), 17.30 Sokol Vršovice–Liberec (II. liga žen, hala Heroldovy sady, Praha 10), 18.30 Kobylisy B–SHK Pardubice (hala Sparty na Letné).

HOKEJBAL I. liga mužů na Palmovce: 11.00 Kert Park Praha–Jungle Fever Kladno, 14.00 Ďáblové Praha–Olymp Jindřichův Hradec.

KRASOBRUSLENÍ 7.30 Velká cena USK (zimní stadion Hasa, Sámova 1, Praha 10).

MUAY-THAI 13.00 Turnaj Open bojových umění (hala Sokola Žižkov, Na Balkáně 812, Praha 3).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL 8.30 II. zimní beachliga mužů a žen, 2. cyklus (Beachklub Pankrác, areál v Horáčkově ul. 1100, Praha 4).

STOLNÍ FOTBAL 20.00 Suchá dáseň Challenge, turnaj dvojic (Hostinec u Suché Dásně, Trojická 11, Praha 2), Molekula Cup, turnaj mixů (Molekula Music&Foosball Pub, Roháčova 6, Praha 3-Žižkov).

TENIS 8.00 Halový turnaj (kurty Sokola Petrovice, Bellova 56, Praha 10), 8.00 Pfanner Cup (ZŠ bří. Venclíků 1140, Hloubětín).

VOLEJBAL 11.00 a 14.00 ABC Braník–Znojmo-Přímětice (II. liga žen, hala: Astry, V Korytech 157/27, Praha 10-Zahradní Město), 17.00 Slavia–Přerov (extraliga žen, hala v Edenu).