S počátkem září je již tradičně spojen nejen start nového školního roku, ale i fotbalových soutěží. A to nejen pro registrované fotbalisty, ale pro všechny děti, které mají rády sport.

FC Tempo Praha pořádá dnes od 16 hodin akci nazvanou Fotbalová abeceda. Jedná se již o šestý ročník fotbalových soutěží pro kluky i děvčata do 12 let. Stačí, aby se ve sportovním oblečení dostavili na hřiště FC Tempo Praha v ulici Ve Lhotce a měli chuť sportovat.

Jako obvykle budou pro všechny účastníky připraveny drobné sladkosti a věcné ceny.

Pro ty, kteří zatím prohánějí míč pouze s kamarády na plácku u svého domu, je navíc Fotbalová abeceda ideální příležitostí, aby se seznámili s prostředím v FC Tempo Praha, s jeho trenéry a následně se zapojili do pravidelné sportovní přípravy. Právě v příjemném prostředí nově budovaného areálu u Lhoteckého lesa mají totiž velkou šanci začít hrát skutečné fotbalové zápasy.

Zatímco děti předškolního věku mohou navštěvovat Fotbalovou školku, na jejich o trochu větší kamarády čeká hned pět týmů přípravek, které Tempo vysílá do pražských fotbalových soutěží.

Kam za sportem v Praze?

ÚTERÝ 8. září

ATLETIKA 17.30 Letní kros Otakara Pachmana (běh na 8,4 a 4,2 km, Velký háj v Kršském lese, Praha 4).

BOWLING 11.00 Polednice (SC Radava, Milady Horákové 37, Praha 7), 18.00 Záběhlická dvojka (herna Na Ovčíně, Záběhlická 82, Praha 10), 18.00 Chaozz Cup (Patium Zbraslav, Žitavského 496, Praha 5).

FOTBAL 16.00 Fotbalová abeceda – soutěž pro kluky i děvčata do 12 let (hřiště FC Tempo, ul. Ve Lhotce, Praha 4).

PLOCHÁ DRÁHA 18.00 Mistrovství ČR tříčlenných družstev + 125 ccm (malá dráha stadionu na Markétě, Břevnov).

STOLNÍ TENIS Extraliga mužů: 18.00 El Niňo – Lokomotiva Vršovice (herna Na Kotlářce 1 v Dejvicích, Praha 6).

(klt, dp)